folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Eset Smart Security Kaldırılamadı

Eset Smart Security Kaldırılamadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Bilgisayarımdaki virüsleri taratmak için  eset smart secrurıtry deneme sürümü indirdim şimdi kaldırmak istiyorum kalkmıyor gereken dll çalıştırılamadı hatası veriyor eset unislater denedim ama bilgisayar güvenli mod a girmiyor büyük itimalle klavye de sıkıntı var  ya da biostan kapalı her beyse kaldırmamın  bir yolu varmıdır zaten bir işe yaramıyor yer kaplamasın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam REVO uninstaller ile bir dene...

( Not : basligi da bir duzelt hocam :) )

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Hocam REVO uninstaller ile bir dene...

( Not : basligi da bir duzelt hocam :) )

Düzelttim hocam :) onla baktım eset i görmedi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Norton Power Eraser var ama onu kullanmaya şahsen cesaret edemedim. Kırılmış programlar dahil sorunlu gördüğü ne varsa siliyormuş :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Norton Power Eraser var ama onu kullanmaya şahsen cesaret edemedim. Kırılmış programlar dahil sorunlu gördüğü ne varsa siliyormuş :)

uzak olsun bi dünya çizim programı var :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fratcanakci
    fratcanakci's avatar
    Erkek

Bir ara benim de başıma gelmişti. Esedin Ayarlarında Kendini Koruma diye bir buton olması lazım. Onu off yaptıktan sonra kaldırabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    fratcanakci bunu yazdı

Bir ara benim de başıma gelmişti. Esedin Ayarlarında Kendini Koruma diye bir buton olması lazım. Onu off yaptıktan sonra kaldırabilirsin.

yaptım hocam güvenlik duvarı kendini koruma hepsinden çıktım başlatmadan bile çıktım tam kaldırcam istenilen dll çalıştırılamadı hatası veriyor işteyim eve gidince resim atarım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Düşünüyorum çünkü bulamadım :) up :)

Aress tarafından 05/Ağu/15 16:03 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Sorun çıkaran .dll dosyasını internetten indirip ilgili klasöre atarak çalışmasını sağlayabilir veya Eset'i tekrar kurmaya çalışırken çıkacak "onar" işlemini yaptıktan sonra tekrar kaldırmaya çalışabilirsiniz.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Sorun çıkaran .dll dosyasını internetten indirip ilgili klasöre atarak çalışmasını sağlayabilir veya Eset'i tekrar kurmaya çalışırken çıkacak "onar" işlemini yaptıktan sonra tekrar kaldırmaya çalışabilirsiniz.

İndirdim eser kurulu deyip setuptan çıkıyor gereken dll yi söylemiyor 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam internette "Eset Uninstaller" diye bir program gördüm. Onu da denediniz mi?

Toplam Hit: 3765 Toplam Mesaj: 15
eset smart secrurıtry