folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Eski Atari Oyunları - Genel Paylaşım Konusu

Eski Atari Oyunları - Genel Paylaşım Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

bende hatun soyma oyunun ariyorum.

bir ciplak hatun fotografi vardi ve elmas seklinde bir seyi kontrol edip cizdigimiz yuzeyi kesiyorduk belli bir zamanda gereken yuzey alaninin kesmeedigimizde hatun resmi canavara donusuyordu. adini animsayan var mi?

metal slug

final fight

slum dunk

gibi oyunlarida listeye eklerseniz arayanlar icin guzel olur

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

bende hatun soyma oyunun ariyorum.

bir ciplak hatun fotografi vardi ve elmas seklinde bir seyi kontrol edip cizdigimiz yuzeyi kesiyorduk belli bir zamanda gereken yuzey alaninin kesmeedigimizde hatun resmi canavara donusuyordu. adini animsayan var mi?

metal slug

final fight

slum dunk

gibi oyunlarida listeye eklerseniz arayanlar icin guzel olur

hatun oyununu ekledim hocam

@emre

hocu hiç hatırlayamadım öyle bi oyun :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

rom un download edildigi yerden mame emulatoru indirdim rom klasorune attim calistirdim ama hangi tuslarla yapiliyor jeton tusu baslatma tusu falan hangisi f tuslarinin agzina sictim oyunun baslatamadim.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ukala-01
    ukala-01's avatar
    Erkek

beyler çocukluğumdan beri aradığım bir aatari salonu oyunu vardı.

Bahsettiğim oyun eskiden atari salonlarında oynanan bir oyundı. Hiç unutmam başlangıcında NAMCO PRESENT diye siyah ekran gelip öyle açılıyordu. Oyunun ana şablonu tekken oyunu gibi başlangıçta bir dövüşçü seçip oyuna başlıyorsunuz. Her etapta karşınıza gelen dövüşçüleri yendikçe kale gibi bir yerden yukarı doğru ilerliyorsunuz. Oyunun son etabında İtalyanlardaki "mammamiyya" diyen adamlardaki gibi bir bıyığı olan adamla karşılaşıyosunuz. Bu son adam lastik top gibi duvardan duvara çarparak yerdeğiştiriyor. Hatta oyunun ortasındaki bonus bölümünde köpekbalığı,kaplan veya atı olmayan zırhlı bir süvari ile savaşıyorsunuz..

Bu oyunu bulursam eğer parayı basıp makinasını satın alacam.. Eğer ismini hatırlayan olursa çok büyük hayır duamı alır..

Yardımcı olur mu bilmem ama oyunu oynayan herkesin seçtiği favori karakteri dik saçlı, beyaz giysili dövüşçüydü. Diğer karakterler arasında yüzü peçeyle örtülü dövüş sırasında zincir sallayan bir büyücü falan vardı.

Sonra her karakterin dövüş esnasında güçlerini toplayıp karşı tarafa saldırırken kullandıkları özel dövüş hareketleri vardı.

OYUNUN ADI MUHTEMELEN ''CONTRA'' OLMALI

giden gider, kalan saglar bizimdir..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

2 - Cadillacs and Dinosaurs  Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :D

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

rom un download edildigi yerden mame emulatoru indirdim rom klasorune attim calistirdim ama hangi tuslarla yapiliyor jeton tusu baslatma tusu falan hangisi f tuslarinin agzina sictim oyunun baslatamadim.

Hocam oyun basladıgın da taba bas ayarlar menusu gelir ordan tusları ayarlayabilirsin 

Edit: @kreyzi hoca marvel vs capcom oyunlarını falan da yükle millet oynasın :D hatta online oynansa fena olurdu

Cesnist tarafından 19/May/13 18:12 tarihinde düzenlenmiştir

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

hiç indirmeye gerek yok hacı

http://snesbox.com/game/

burda alayı mevcut, site üzerinden oynayabilirsiniz.

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Benim de canım çekti amk. Gidip bi atari alıcam. Bilgisayardan sarmıyor :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

hocam bu emülatörü kurup oyun dosyalarını rom un içine attım. fakat oyun bulunamadı diye ingilizce hata verdi

xxx
Toplam Hit: 6199 Toplam Mesaj: 29