Eski Lcd Monitör Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Elinde 15" lcd monitör olup da bağışlamak isteyen var mı? Götü başı ayağı felan kırık olabilir, görüntü versin yeter.

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Up. Kimse de yok mu. Para da veririm uygunsa.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Yeğende temiz 19 inç Samsung 931BA monitör çarşamba günü arızalandı aynı gün 24 inç yeni monitör almış. Eski monitör arızalı diye depoya koymuş ekrana görüntü gelmiyor ama yakından bakınca ekran çok az pencereleri masaüstünü falan görebiliyorsun pek söküp incelemedim tamir falan masrafı olur ücretsiz verir mi bilmem. konu yinede up olsun..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı

Yeğende temiz 19 inç Samsung 931BA monitör çarşamba günü arızalandı aynı gün 24 inç yeni monitör almış. Eski monitör arızalı diye depoya koymuş ekrana görüntü gelmiyor ama yakından bakınca ekran çok az pencereleri masaüstünü falan görebiliyorsun pek söküp incelemedim tamir falan masrafı olur ücretsiz verir mi bilmem. konu yinede up olsun..

hocam krypt yok derse ben alabilirim bu monitörü eğer atılsa.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı
    essan bunu yazdı

hocam krypt yok derse ben alabilirim bu monitörü eğer atılsa.

Tamam hocam yeğenle konuştum çöpe gideceğine ihtiyacı olan alsın depoda atıl vaziyette bekliyor. Tamir ne tutar bilmiyorum artık pinlerde sıkıntı olabilir bayram günü monitörsüz kalmayalım diye gitmiş ₺500'ye 24 inç monitör almış.

essan tarafından 19/Tem/15 21:56 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

bende bi tane 19 inch monitör var. cnc tezgahın ekranı olarak kullanıyorduk. monitör sapasağlam ve sorunsuz çalışıyor. alt kısmında ufak bir renk bozuklugu var sadece. konu sahibi talip olmazsa diğer mesaj atan arkadaşa da gönderebilirim. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı

sorun ya yükseltme katında yada floresan arızası gibi duruyor. 50 lira falan tutar tamiri izmir şartlarında. başka illerdeki fiyatları bilmem :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

bende bi tane 19 inch monitör var. cnc tezgahın ekranı olarak kullanıyorduk. monitör sapasağlam ve sorunsuz çalışıyor. alt kısmında ufak bir renk bozuklugu var sadece. konu sahibi talip olmazsa diğer mesaj atan arkadaşa da gönderebilirim. 

Alabilirim hocam. Ama renk bozukluğu ne kadar? Görüntünün sıkıntılı olmaması tek isteğim. Oyun için kullanılacak çünkü. Görüntüde sorun olmasın isterse kasasız olsun monitör. 

@essan hocam eyv ama o monitörün tamiratı kastırır bence.

krypt tarafından 20/Tem/15 14:49 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı

Alabilirim hocam. Ama renk bozukluğu ne kadar? Görüntünün sıkıntılı olmaması tek isteğim. Oyun için kullanılacak çünkü. Görüntüde sorun olmasın isterse kasasız olsun monitör. 

peki hocam monitörü Dos_Attach arkadaşımıza veriyorum adres bilgilerini özelden gönderirse kendisine kargolayacağım..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Eyv hacıt işini görecekse müridin yolla tabi sağolasın.

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı

benim kendi kullandığım monitör sıkıntı çıkardı bir gün. gittim depodan onu getirdim bağladım. ama sorun benim kablodaymış. geri söktüm hemen. tam hatırlamamakla birlikte alt kısımlar hiç görünmüyordu. kendi bilgisayarımda temsili işaretkiyorum.  çok acil mi? ilk fırsatta gider bakarım depoda. 

Toplam Hit: 1945 Toplam Mesaj: 13
bağış lcd 15 eski