folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    Eskişehirde oturan veya bu üniversite hakkında bilgisi olan arkadaşlar üniversite hakkında genel bilgiler verebilir mi??

her horoz kendi çöplüğünde denizli horozu her yerde öter
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    genel bilgilerle kafanı yormayayım hocam okumadım eskişehirde ama bir çok arkadasımdan bılıyorum ; tam öğrenci memleketi eskişehir :))

Canlının canlıya üstünlüğü yoktur ! Vegan olmak bir fedakarlık değil adalet ahlakı gerekliliğidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    Orası öylede usta üni hakkında çok iyi şeyler duymadım.İlk sırayada oraya yazdım.Fazla araştırmadan yazmıştım.Günlerdir uyuyamıyom valla

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    puanını ve tercih ettiğin bölümü söylermisin?

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    299 puanım var maliye ve işletme bölümlerini yazdım.Yani kampüsünün kötü,ortamının olmadığını falan söylediler.Ayrıyetten eskişehirn öğrenciyi sevmediğini söylediler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    RedKit bunu yazdı:
    -----------------------------
    299 puanım var maliye ve işletme bölümlerini yazdım.Yani kampüsünün kötü,ortamının olmadığını falan söylediler.Ayrıyetten eskişehirn öğrenciyi sevmediğini söylediler.
    o puanla gidebeleceğin ortalama bir üniversite gayette güzel anadolu üniversitesi kadar olmasada osmangazide güzeldir.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    anadolunun gölgesi altında kalan bi üni.ama anadoluya göre tek artısı anadoluda tıp okusan bile acık öretimmi diyenler ver anadolu iibf den mezun olunca acık öretim muamelesi görüceksin esogüde bu olmaz ama anadoluya göre tercih sebebi bi ünimidir onu bilemem.

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    hoca birde unutmadan eskişehir delikanlılarıyla meşhurdur.Öle kasım paşa,karagümrük falan hikaye elezık 1,eskişehir 2'dir nu husuta..

Canlının canlıya üstünlüğü yoktur ! Vegan olmak bir fedakarlık değil adalet ahlakı gerekliliğidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    Paü den kötü olamaz heralde.Eskişehirde güzel bir kent.Biri kötü biri iyi olmaz heralde.Teşekkrler bilgiler için

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    Moon_Shine bunu yazdı:

RedKit bunu yazdı:

$oyle bir gercek var evet yerel halk pek sevmiyor uni ogrencilerini, bazilar daha acik giyiniyor diye bazilari dinsiz diye cocuklarimiz onlara benzicek diye pek sevmiyorlar (herkes kabullenir kabullenmez ama bu boyle), eski$ehir'de buyudum yani ortam cok guseldir hayatindan hic cikmicak bir cok arkada$ bulabilirsin kendine, kimse sizi di$lamaz korkun olmasin fakat, kampusden haberim yok..

hocam eskişehir de yaşlı sayısı azdır ve daha çok üni olmayan taraflarda yaşarlar.istediğin gibi giyin kimse sesini çıkarmaz(fener,gs vs.. gibi takımların t-shirtlerini giymediğin sürece).öğrenci memleketidir.kızları güzeldir.eskişehirin asıl gençlerinden bazıları ünililere gıcıktır ama bu miktar inan çok azdır ve sana hiçbir zararları dokunmaz.senin gezdiğin yerlerde değil kendi mahallerinde vakit geçirirler daha çok..

osmangazi ünive gelince eğer ben eğlenceyi bırakıp ders çalışacam yükselicem dersen gidilecek yer.dikkat ettiysen fen ağırlıklı bi ünivdir.ama yok kanında azcık eğlence ve hatun sevdası varsa anadolu ünive işin düşüpte girersen osmangazi de okumaktan vazgeçersin söliim =)eskişehiri yine bırakmazsın ama bir daha ki sene öss ye tekrar girip anadoluyu tutturmaya çalışırsın :)

kısaca maliye ve işletme bölümlerinde bu ders olayı ne kadar fazla bilmiyorum ama eskişehirlilerin öğrenci sevmemesi gibi bir durum söz konusu bile olamaz.çünkü her taraf öğrencidir =)

kampüsün kötü olma gibi bir durumu da yok onu da söylemeden geçemicem.sonuçta sayılı tıp fakültelerinden biridir osmangazi.aynı zamanda plazma teknolojisiyle falan da ilgilenen sayılı ünivlerdendir.ve daha bir çok alan vardır..bunu düşünürsen hocaların ne kadar bilgili olduğunu anlarsın.kampüs tıp hastanesinin hemen yanında bulunduğu için ortamdan şikayetçi olanlar olabilir.yalnız sen ortamını orada değil doktorlar ve adalar denilen yerlerde geçireceksin.bütün ortamında orda olacak.

Kader, gayrete aşıktır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BetaMode
    BetaMode's avatar
    Erkek

ben eskişehirliyim kesinlikle güzel bi şehir yani kimseye aldırış etme ön yargılarını yık herkesin ağzı var kötü de söyle iyi de böyle düşün nötr olarak gel ve böle gelirsen seveceğine inanıyorum ;)

Toplam Hit: 2060 Toplam Mesaj: 18