folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eskişehire Giden Varmı? "Ev Arkadaşı Aranıyor (Uni)"

Eskişehire Giden Varmı? "Ev Arkadaşı Aranıyor (Uni)"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Empyrium
    Empyrium's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ben eskişehire okumaya gidiyom ev tutacam amk bi ev arkadası bulamadım şansıma sokiyim bitane arkadasım eskişehiri tutturmadı :S :| :D Ev tutacam yurtta felan kalmayı istemiyorum varmı eskişehire giden ev tutmak isteyen felan? Ya da başka çözümler varmıdır yurt haricinde? Bilgili arkadaslar bi anlatırsa çok makbule geçer..

Konuşsam tesiri yok , Sussam gönül razı değil..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    bildiğim kadarıyla yurtlar güzel aünin neden yurtta kalmıyon ki.

Ayrıca çok şekersin :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Empyrium
    Empyrium's avatar
    Erkek
    Yok hocam yurt işi bana ters biraz :D

Konuşsam tesiri yok , Sussam gönül razı değil..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    hocam ben eskişehirliyim ama okumuyorum buraya gelınce ev arkadası bulursun canını sıkma:D

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

http://www.eskisehir.net/seri/ burada "ev arkadaşı arayanlar" bölümünü takip et hocam.

edit : http://www.eskisehir.net/seri/ilandetay.asp?id=258400 bunu sakın kaçırma derim =)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    La sen git eskişehire zaten öğrenci memleketi diolar adımını atsan ev arayan çıkar :D:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2FaN
    2FaN's avatar
    Erkek

Şimdi eskişehir öğrenci şehri adımını attığın yer öğrenci kaynıyor vs.. tamam :)

Şimdi ev tutacam diyerek gidip 35 yaş üstü bir apartmanda ev tutarsan olmaz başın ağrır zorluk çıkar

Kolay ev bulabilirsin bu kadar kasma...

Ortak ev tutacam dersende üniye gittiğin zaman bulacağını umuyoum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    hocam gidersin 3 4gün pansiyon gbi i biyerde idare edersin zaten üniverstede garanti ev bulrusnu kendine... yukarıda verilen ilanıda kaçrma bence ben olsam kaçırmam :D

dışarda çok ses var içerde uzay.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

öyle önüne her gelenle ev arkadaşlığı yapma hoce...

ilk 2-3 ay yurt'da kal...insanları analiz et..kafa yapın uyuyormu uymuyormu...

bişeyler biliyorum ve yaşadım diye söylüyorum...üniversitede çocugun tekiyle eve çıkmıştım sonra çocuk taktı gitti uğraştım durdum para pul için.Ennihayetinde aldım parayı ama uğraştım daha sonra tanıdıgım ettiğim kişilerle eve çıktım ve çok mutlu şekilde okudum...

sana tavsiyem 2-3 ay yurtta takıl hoca

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Dur sen bi hele git bi ortamı gör ondan sonra gel burda konu aç. Ben 2 sene önce başladım Anadolu üniversitesine Biyoloji bölümüne muhtemelen hazırlık okuyacan yunus emre kampüsünde sonra mühendislik mimarlık bi de besyö değilsen yine yunus emrede kalırsın. Şimd öncelikle eskişehirde evle çoooooooooooook pahalıdır kıçı kırık bi 2+1 eve (üniversiteye yakınsa) 500ytl kira werirsin. Bu hiç bişeydir önemli olan ısınmadır en az bi 200 ytl doğalgazına verirsin o ayrı bi beladır. Bak ben özel yurtta kaldım ayda en az 300 ytl veriyorsun o rahattır ama eve geçersen ayda en fazla 3 kişi olsanız kişi başı 250 ytl verirsin ama yemeğidir temizliğidir eşyalarıdır şudur budur mahveder seni. İlk senem özel yurtta geçti ama yurdun yüzde 70i açık öğretim olduğundan dolayı yurtta ders felan çalışamıyorsun ki ben nerdeyse hazırlıktan kıl payı kalıyordum neyse 2. sene yani bölüme geçtiğimde eve çıktık arkadaşlarla 2+1 daire okula 15dk uzaklıkta (oraya gidersen görürsün esparkın hemen karşısında) ve 475ytl veriyorduk 200ytl de doğalgaz ve 2 arkadaşım da çok berbattı biri aöf diğeri de BESYO da okuyordu yani ders çalışmayla alakaları yoktu hele bi de  içkiyle alakan yoksa ve onlar çok içiyorlarsa daha çok zor oluyordu. En sonunda bu sene 7ders bırakarak bölüm başkanının yardımıyla KYKnin yurduna geçtim yoksa sınıfta kalır bölümü 6 yılda okurdum. Sana tavsiye KYK yurtlarına geç en iyisi bu olur.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Valla ben dicle üniversitesini kazandım.

Matematik bölümünü. Yardım edebilecek ve ya yardımcı olabileceğim varsa haber versin.

Toplam Hit: 3260 Toplam Mesaj: 16