folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eskişehirli Müridler Biraz Yardımcı Olurmusunuz

Eskişehirli Müridler Biraz Yardımcı Olurmusunuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Ya ben ucuz bir fiyata takım elbise arıyorum ilk defa takım elbise giyicem onuda zorunlu oldugu için giyicem acaba şöyle 30 40 liraya nerde bulabilirim takım elbise eskişehirde veya bilecikte :D

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

30-40 cık bulamassın... taksitle  sor

öğrenciyim de, artı ince bıyık bırak cemaattenmiş süsü ver kendine..normalde taksit yapmayan biri olsa bile yardımcı olan çıkıyo bizzat gözlerimle gördüm..

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:
    -----------------------------

30-40 cık bulamassın... taksitle  sor

neyime taksit yapcam hoca :|

edit: ben bilecikteyim usta :)) öğrenciyim zati ince bıyığıda kestim bea sağlık olsun :)

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

abiciğim okurmusun en üstü iyice :) maksimum 40 50 lira cıkıcak ve kundura ayakkabıda buna dahil olcak:D :)) okulda 25 dakikalık bir sunum yapıcam ve 5 ay sonra 1  kez daha giyicem bu süre zarfı içinde başkada giymicem o elbiseyi zaten... kundura ayakkabıyı sevmeyen birine 5 yıl aradan sonra kundura ayakkabı giydircekler :) anlatabiliyormuyum şuan durumu

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

abiciğim okurmusun en üstü iyice :) maksimum 40 50 lira cıkıcak ve kundura ayakkabıda buna dahil olcak:D :)) okulda 25 dakikalık bir sunum yapıcam ve 5 ay sonra 1  kez daha giyicem bu süre zarfı içinde başkada giymicem o elbiseyi zaten... kundura ayakkabıyı sevmeyen birine 5 yıl aradan sonra kundura ayakkabı giydircekler :) anlatabiliyormuyum şuan durumu

ayakkabı falanda dahil edersen sıkar o iş biraz :D en iyisi kirala ödünç al bir şeyler yap o paraya bi halt alamazsın :D

Orman Mühendisi //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

madem öle kiralama sor sen.. mutlaka vardır. kiralayan biyer..

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

kapil bunu yazdı:

HeadBanger bunu yazdı:

ayakkabı falanda dahil edersen sıkar o iş biraz :D en iyisi kirala ödünç al bir şeyler yap o paraya bi halt alamazsın :D

kiralicak kimsede yok ayakkabı zaten alacam mantar başa bela ekstra olarak bedenime uygun kimse yok :D

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

sakarya caddesinin girişinde karşısında işbankası esk şubesi olan bir yer var onun arka tarafına bit pazarı denir. ucuz yemek , ucuz giysi , ikinci el eşya vb satan izbe dükkanlar bulunur. birlik lokantasını tavsiye ederim yeri gelmişken - karşısında hindistan baharatçısı vardır - o pasajın sakarya caddesi tarafına doğru olan kısımlarında takım elbise satan dükkanlar bulunur eski bir işhanı var adı neydi unuttum ama kocaman taş bir bina onun alt tarafında bulabilirsin ama 30-40 tl olacağını sanmam hijyen açısından kullanılmış şeyler almanı da tavsiye etmem ama oralarda biraz gezersen süper postallar bulursun hususi postal almak için oraya giderim. geçen 25 tl ya taş gibi postal aldım mesela

herşeyin bir şeyi vardır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

postal baharatçı lokanta :D hey gidi günler hey :D

de işte kendimdende fadakarlık yaparak 60 a anca cıkarabilirm yoksa bilecikten istanbula gidemem ekstra olarak bilecikte okuyıom istanbulluıyum ve eskişehire hiç gitmedim :D

edit: ekstra olarak bilecikte takım elbise kiralayan yer aramak antartikada insan aramaktan daha zor :D

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

postal baharatçı lokanta :D hey gidi günler hey :D

de işte kendimdende fadakarlık yaparak 60 a anca cıkarabilirm yoksa bilecikten istanbula gidemem ekstra olarak bilecikte okuyıom istanbulluıyum ve eskişehire hiç gitmedim :D

edit: ekstra olarak bilecikte takım elbise kiralayan yer aramak antartikada insan aramaktan daha zor :D

şindi oraya kadar gidebilirsen (dediğim yere istasyondan da otogardanda yürüyerek gidilebilir ama sen otobüse bin), 2.el dükkanlarınıda buldun diyelim kiralama durumunu sorabilirsin bence ya da adam ile geri satmak üzere aldığın üzerine anlaşırsın. 100 tl ya alırsın işin bitince aynı yere 50 tl ya satarsın ...

herşeyin bir şeyi vardır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

peki sadece gömlek pantolon kundura ne kadar bulaiblirm ucuzundan

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 1438 Toplam Mesaj: 15