folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Eter Kullanan Varmı ?

Eter Kullanan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    turkbadesi bunu yazdı:
    -----------------------------
    bana eter lazım.ama eczane vermiyo tabiki...arkadaşlara faalnda sordum ama bilmiyolar sizce nerden bulabilirim?
    tabikide vermeyiz verirsek bayılır kalırsınız (( orta sonra grup başkalığı gelir kapatır ecz.(:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

kotusirine bunu yazdı:
    turkbadesi bunu yazdı:
    bana eter lazım.ama eczane vermiyo tabiki...arkadaşlara faalnda sordum ama bilmiyolar sizce nerden bulabilirim?
    tabikide vermeyiz verirsek bayılır kalırsınız (( orta sonra grup başkalığı gelir kapatır ecz.(:

eteri temizlik amacıynan isterseniz, tabi yaşınız 17 18 gibiyse birazda tiki bi havanız varsa ne derseniz diyin vermez, temizlikçi kıyafetiyle filan gidin xD tabi birazda eczacının insafına  kalmış bi durum, mal herifin değilmi ister verir ister vermez

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ran
    ran's avatar
    Erkek
    eter akıma gelince yada bir yerde okuyunca hep gülerim :) nedeni : daha küçüğüm o zamanlar, adamın birinin bir arabası vardı eski ama iş gören cinsen, arabayı her çalıştırmak istediklerinde kaputu açıp motorun bir yerlerine eter sıkarlardı. araba müptelası olmuştu, edersiz hiç çalıştığına hiç şahit olmadım.

Bilmem kaçıncı galaksiden gelen gama ışınlarına maruz kalmak için Pipimizi açıkta tutup UFO konmasını bekledik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burak_in
    burak_in's avatar
    Erkek

arkadaşlar dikkat!!!

sizlerden rica ediyorum eteri insan bayıltma amaçlı kullanmayınız...  yalnışlıkla 2 soluk bile benim 3 gün yoğun bakımda kalmama neden olmuştur... benim başıma gelenler uyguladığınız kişilerinde başına gelmesin....  eter ciddi bir maddedir tıbben anestezik madde olarak kullanılmamaktadır günümüzde çunkü uygulandığı 3 hastadan birini öldürmektedir. (anestezi uzmanları bunu söylemektedir.) lütfen farklı amaç için kullananlarda dikkatli olsunlar saygılar sevgiler...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

konu zortlamışken bişey dikkatimi çekti

2007 mayıs ayında açılmış konu tam 26360 kez okunmuş...

yau ne kadar eter meraklısı eleman varmış

:) mutluyum, huzurluyum
Toplam Hit: 132395 Toplam Mesaj: 26