folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ethereum Madenciliği İçin Donanım Tavsiyesi Lazım

Ethereum Madenciliği İçin Donanım Tavsiyesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Bu rx serisinin 8 gblık 4 gblık olanı var hangisini öneriyorlar gb önemli değilse fazla para vermeyelim boşa ? Bir de rx 480 mi daha revaçta yoksa fark etmiyor mu hangisi olduğu ? 

480 şu an stabil, modlu bioslar ve oc ile gayet iyi sonuçlar veriyor (30-31mh/s). Şu an için 8-4 gb arasında bir fark yok. İleride ne olur bilinmez tabi. Ne bulabiliyorsanız alın geçin, pastadaki payınızı kaçırmayın. 

Alabileceğiniz kartlar rx 580, rx 570 , rx 480, rx 470

peki bu eth için mi geçerli hocam

yarin bigün osmainum çıksa onda da bu değerleri görebilecek miyim ? 

evrensel birşey mi yani bu değer , yoksa osmanium atıyorum hd5830 da gtx580 de filan daha iyi olabilir mi ? 

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Bu rx serisinin 8 gblık 4 gblık olanı var hangisini öneriyorlar gb önemli değilse fazla para vermeyelim boşa ? Bir de rx 480 mi daha revaçta yoksa fark etmiyor mu hangisi olduğu ? 

480 şu an stabil, modlu bioslar ve oc ile gayet iyi sonuçlar veriyor (30-31mh/s). Şu an için 8-4 gb arasında bir fark yok. İleride ne olur bilinmez tabi. Ne bulabiliyorsanız alın geçin, pastadaki payınızı kaçırmayın. 

evrensel birşey mi yani bu değer , yoksa osmanium atıyorum hd5830 da gtx580 de filan daha iyi olabilir mi ? 

her coin için farklı hashrate ler çıkıyor, yani her kart her coini aynı hızda kazamıyor bildiğim kadarıyla.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Aynen hocam her coin için farklı. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

Ben Ethereum kazmaya başladım 1 gecedir kazıyor fakat sormak istediğim bu kazım sonucunda birşeyler kazandım mı ne kadar kazandım bu kazandıklarım cüzdana ne zaman yatacak bunlarla ilgili bilgisi olan var mı acaba?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Sayın madenci gardaşlarım var mı bir gelişme bir hareketlilik.Ya bu maden de çalışıp hayatımı kurtaracam yada göçük altında kalacam :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

olm halinize gülüyorum la iyice araştırmadan girmeyin özellikle zorluğu hesaba katmadan iş yapıyorsunuz yapmayın

ilk ay 700 - 800 dolar alacam diye her ay 700 800 alacam sanıyorsunuz işin aslı hiç öyle değil

http://www.mycryptobuddy.com/EthereumMiningCalculator

Buradan zorluk dahil hesaplayın zorluk hariç hesaplamalar saçmalamaktır.

Rx 400- rx 500 serilerinden uzak durun %30 verim kaybı yaşayacak bu seriler.

Ayrıca 200 dolarlık kartlara 3000 tl vermeyin bildiğiniz tokatlanıyorsunuz yeni nesil kartlar çıktı çıkacak eli kulağında onu bekleyin

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurtcobani
    kurtcobani's avatar
    Erkek

madencilik ve coin meraklıları bu arkadaşa kulak verin derim adam işi biliyor

https://www.youtube.com/user/isikalp91

Ya Bir Yol Bul, Ya Bir Yol Aç, Yada Yoldan Çekil.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    kurtcobani bunu yazdı

madencilik ve coin meraklıları bu arkadaşa kulak verin derim adam işi biliyor

https://www.youtube.com/user/isikalp91

o adam düzenbaz gibi geliyor bana, bi ekran görüntüsü var elimde akşam detaylarıyla paylaşırım.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

herkes birşey diyor kimi dinleyecegını şaşırıyor insan baya araştırmak gerekli bu yuzden, felaket tellallarıda var umut güvercinleride anlamadım gitti 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 8229 Toplam Mesaj: 55
ethereum