Etö Diyenler !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    fatihack bunu yazdı:
    -----------------------------
    cagatay09 bunu yazdı:
    gecenlerde ögrencileride almislar iceri.. sonra bırakmislar demekki sus yoksa senide aliriz demisler:) Ergenekon kadar basiniza taş düssün emi.. Güzelim türeyiş destanınıda ne hallere düsürdünüz a.q

türeyiş destanı farklı bir destandır.

türeyiş diye bir destan da vardır fakat ergenekon destanının içeriğine dikkat edersen niye böyle demiş olabileceğini anlarsın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

aslında doğru bunun adını değiştirmek lazım

''sarıkız ve ayışığı'' yada başka bişey bulunsa aslında herkesin çenesi biraz kapanacak..

Ayrıca çok şekersin :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan_Dem
    Cihan_Dem's avatar
    Erkek

Ergenekon orgutlenmesi ilk gunisigina çıktığında tahribattaki bazi yuksek rutbeli muridler ergenekon devletin içindeki dusmanlara karşı kurulmus savunma mekanizmasidir diyorlardi, hatta bazilari mete handan beri bu olusumun suregeldigini ifade ediyorlardi bugun ergenekon hükümetin bir oyunu diyenlerde yarin bu duruma dusecekler Buyuk Dusun Tahribat :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    ergenekon destanini okudunda gercek türeyiş destani oldugunu görürsünüz...... gercek türeyiş destani budur bence.. ama icine ettiniz o ayri konu...(!)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

İçinizde Saygı Öztürk'ün yazmış olduğu "BELGELERLE ERGENEKON" isimli kitapı okuyan var mı?

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ergenekon Hususunda Vatansever Saydığın o Kişiler için Üzüldüğün için Spikerin Dişleri Sana Gıcırdak Görünüyor, Yada Söylemleri Alaylı Gözüküyor. Amma Kardeşim Terör Terördür, Bir Devletin Yasaları Haricine Çıkmış Ve Mevcut Yasaları Kapsamayan Hareket ve Eylemlerde Bulunmuş Bu Kişilerin Adına Üzülmene de Ben Üzülüyorum, Gerçeği Görmüyorsunuz Benim Kanaatimce.

Evet Aynen Pkk Gibi Terör Örgütüydü. Ergenekon Ve Pkk Yı Besleyen Temel Etmenlerden Biri idi. Ayrıca Ülkede Darbe Çıkarabilecek Ayrı bir Tehlike idi. Tekrar Bir Darbe Ülkemizi Çok Kötü Bir Duruma Getirecektir.

Ergenekonda İyi insanlarda Yanlışlıkla içeri Alınmış Olabilir, Ancak Bunu Zamanla Devlet Görevlileri Savcılarımız Aydınlatacaktır. Adı Vatanperler Olan Her kesin Vatan Perver Olmadığını Bileceğiz, Ve Birbirimizde Sırf Böyle bir Olgu var Diye Şüpheylede Bakmayacağız. Her kesin Vatanı için Çalışmayı Tercih ettiği Bir Vatanperlerlik için Çabalamalıyız. Silahlı Eylemleri Bırakalım Devletimiz Yapsın.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    işte o devletin zamanında yaptigi yaptirttdigi eylemleri sorgulamak adı altinda aydınlarida iceri alıyorlar.. yok arkadas ya bu işi dikkat ettinizse epeydirde uzatıyorlar kimse yargılanmiyor kimse karar vermior adamlar icerde hayatlarini sonlandiriyorlar. sanirim akp iktidari bitesiye kadar önlerine kim geliyorsa önlerine kim cıkıyorsa hepsini iceri alıyorlar. atatürkcü olmak suc artık. bu adamlar sahte atatürkcü sahte vatanperver madem gercek vatanperverler kim? gercek atatürkcüler kim? bu forumda gördügün atatürke her seferinde dil uzatanlar üyeler mi atatürkcü akp nin etrafındaki adamlar mi atatürkcü?? erdogan mi gül mü? kim ? işlerine gelmeyen her olusumu kendilerine tehdit bilen bu hükümet aslında zaten kendi bacagina kursun sıkmış bulunmakta. hic önemli degil nereye kadar gidecek ki. nereye kadar iktidarda kalacaklar.. millete hersey günlük gülistanlik gösterirken ekonomi iyi yawss diye artislik yaparlarken iyi ama dimi.. tüm bunlarin düzmece oyun oldugunu, hatta gözaltina alinirken yapilan hareketler dahi hukuksuz bi sekilde isledi.. örnegin bi rektörü yök kararı olmadan yargılıyamazsin asamazsin kesemezsin.. yasada bu var. peki simdi nasil olduda bukadar rektör alindi iceri.. hukuksuzluğun Allahını yapıyor bunlar.. ama kendilerine geldi mi biz hukuk adamiyiz diye ötüyorlar.. Allahın sopasi yok arkadasim... bi sekilde hesap sorulur niye bunlar oldu diye.. zamanı geldiginde erbakan gibi yaslandiklarinda yargılariz artik bu adamlari sonrada yaşlı diye saliveriz.. olcagi bu a.q
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    Kendiniz yazıp kendiniz mi oynuyonuz. ergenekon adını savcılar deil örgüt kendi koymuş. bilip bilmeden sırf laf olsun diye olay sulandırmayın madem bu insanlar masum neden tutuklandılar, silahlar,bombalar,mühimmatların ne işi vardı oralarda. şimdide cesetler cıkıyo birilerinin '' şerefsiz itirafcılar, şerefli insanları karalıyolar '' diyen kişilerin şerefsiz dediği insanlar sayesinde. daha kimler alıncak bakalım.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

POLECAT bunu yazdı:
    Kendiniz yazıp kendiniz mi oynuyonuz. ergenekon adını savcılar deil örgüt kendi koymuş. bilip bilmeden sırf laf olsun diye olay sulandırmayın madem bu insanlar masum neden tutuklandılar, silahlar,bombalar,mühimmatların ne işi vardı oralarda. şimdide cesetler cıkıyo birilerinin '' şerefsiz itirafcılar, şerefli insanları karalıyolar '' diyen kişilerin şerefsiz dediği insanlar sayesinde. daha kimler alıncak bakalım.
    dostum suçlu olanlar elbet vardır ama neden tutuklandılar göz altına alındılar biliyormusun? zamanın tayyibin veya hükümetin aleyhinde konuşanların hepsini aldılar.Bak ben onları savunmuyorum tayyibide savunmuyorum ama çekil bir köşeye ve gözaltına alınanların geçmişini ve yaptıkları konuşmaları bir oku daha net anlayacaksın..Kemik diyorsunda dün mü ne cıkarılan kemiklerin hayvanlara ait olduğu belirlendi, 2 hafta once cıkan kemiklerden hala haber yok sözde gecenhafta belli olacaktı..İtirafçı diyosun sen kaçtanesine inanıyorsun onların gerçekten örgütten kaçıp devlete sığındığını yüzde doksanı satıyor hala..

edit: ISRARLA SÖYLÜYORUM SAYGI ÖZTÜRK'ÜN BELGELERLE ERGENEKON İSİMLİ KİTABINI ALIP OKUYUN.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı:

POLECAT bunu yazdı:
    dostum suçlu olanlar elbet vardır ama neden tutuklandılar göz altına alındılar biliyormusun? zamanın tayyibin veya hükümetin aleyhinde konuşanların hepsini aldılar.Bak ben onları savunmuyorum tayyibide savunmuyorum ama çekil bir köşeye ve gözaltına alınanların geçmişini ve yaptıkları konuşmaları bir oku daha net anlayacaksın..Kemik diyorsunda dün mü ne cıkarılan kemiklerin hayvanlara ait olduğu belirlendi, 2 hafta once cıkan kemiklerden hala haber yok sözde gecenhafta belli olacaktı..İtirafçı diyosun sen kaçtanesine inanıyorsun onların gerçekten örgütten kaçıp devlete sığındığını yüzde doksanı satıyor hala..

edit: ISRARLA SÖYLÜYORUM SAYGI ÖZTÜRK'ÜN BELGELERLE ERGENEKON İSİMLİ KİTABINI ALIP OKUYUN.

sen konuyu yanlış anlamışın arkadaşım. tayyip veya hükümet aleyhinde konustukları için deil. '' TC devleti ve hükümetine karşı silahlı terör örgütü kurmak,adam öldürmek vs. gibi suclardan içeri alındılar. anayasa denen bişi var.  sanki savcılar kafalarına göre alıyolar içeri. bu adamların avukatları yokmu ? bu adamları savunmuyolar mı ? ama hala birileri ısrarla akp ye muhalefet olduğu için aldılar gibi cocukların bile inanmayacağı laflar söylüyolar. cıkarılan kemikler adli tıpa gönderiliyor incelenmesi için ve insana ait olduklarıda belirlendi. itirafçılar itirafçı olurken bir cephane,silah,mühimmat veya örgütsel döküman gibi şeyler vermesini ya da göstermesini istiyolar hemen can ciğer kuzu sarması olmuyolar.

ergenokon un ne olduğunu bende okudum. snde şamil tayyar ı oku.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
Toplam Hit: 4369 Toplam Mesaj: 31