folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Eurovision Şarkı Yarışmasına Türkish Rimi Rimi Ley :)))

Eurovision Şarkı Yarışmasına Türkish Rimi Rimi Ley :)))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Yaw bugün A takımı izledim programın konusu Eurovision şarkı yarşımasına seçiler rimi rimi ley şarkısı hakkında tartışıyordular bende orda dinledim abü gülmekten öldüm şarkıyı Gülseren diye biri söylüyor, karı sanki sahnede striptiz yapar gibi üstünü çıkarıyor ayrıca arkasında bir kaç tane oğlan ve şişko karı...

Bence bu nane nane şarkısı vardıya onu gönderselerdi kesin bundan daha iyi performans sergilerdi, türkiye kesin sonuncu şimdiden söyleyeyim ama hiç belli olmaz birde bakmışsınız birinci gelmiş...

Ben şarkıyı halen bulamadım bulursam linkini burda yayınlarım, gülmekten ölürsünüz yani...

Öyle olmuşki şarkıyı dinleyipte beğenmeyenlerden bazıları şarkıcının telefon numrasını bulup rahatsız ediyorlarmış valla karının işi çok zor...

Benim anlamadığım Sertap Erener katıldığı zaman ingilizceydi diye atıp tuttular neden türkçe söylenmiyorda ingilizce söyleniyor dediler bakın birinci geldi, şimdide türkçe söyleniyor diye atıp tutuyorlar ama birinci geleceğiniz hiç sanmıyorum...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Kesinlikle Katiliyorum

Asagidaki gibib i mail geziniyo piyasada anlasilan kimse begenmemis bu nanenane kivamindaki sarkiyi :)

2005 Eurovizyon Şarkı Yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Rimi Rimi Ley isimli şarkının değiştirilmesi için tepkimizi gösteriyoruz... Lütfen herkes http://www.eurovizyonturkiye.com/ adresteki maili mail listesindeki herkese ve TRT'ye göndersin... Bir kez daha rezil olmamak için elele... Saygılarımla

Laaaaaan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yaa salaklar rezil edecekler bizi orada : ))) sonra ortama girdiğimizde Rimi Rimi Ley ciler geldi dicekler :D düşenemiom bile :P A takımındada çıktı bu dün akşam

ama inşallah şarkı iptal olur yoksa Türkish KePaze :)

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    www.mitnickkevin2.somee.com/mp3/rimirimiley.wma arkadaşlar şarkının tamammı değil ama birazını söylüyor daha sonra tamamını bulursan linki güncellerim...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Bence hic güncelleme :) saka gibi ya bu sarki..

bi manga varken nerden bulurlar böle rimirimi felan dinlerken aci cekiyorum resmen ..

Laaaaaan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    rimi rimi ley yarıdlım dinlediğimde biri bizimle dalga geçiyo :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

Esrar çekmiş gibi davul çalan o adama ne demeli?
    Sanki Tiesto live partiden çıkmışta adama dans ettirmemişler gibi saçma sapan  haraketler yapıyor 2 ayağı üstünde zıplıyor falan kadın Türkçe bilmiyorum doğu aksanıyla konuşuyor arkadaşı vokaller birbirindenden çirkin tipsin ve müzik adına hiç bir şey bilmiyor.

İslami Cihat Punk die bi grup warya onlar katılsa wala daha başarılı oluruz.
    veya 2004 ün hit parçası NANE NANE ile Ajdar????
    olmadı Kırıcanmı belimiyle manken ablam katılsaydı daha iyi başarı sağlardık..

Gerçi Avrupalı adamların beyni sulanmış ne yapacağı belli mi olur tutar 1. seçerlerse göt oluruz.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    yok abi adam olmayız biz. örovizyona yolladığımız şarkıya bakın. ulan dün A Takımını tam şarkı çıktığında açmışım, biraz dinledim sonra dayanamayıp deişdim. sıçmışlar resmen

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

beyler sexi şarkıcımız üstündeki ceketi cıkarıp arkadaki oğlana verdiği zaman cocuğun yaptığı hareketleri dikkatle inceleyin :D yanındaki kıza verio o kız almıo ötekine verio filan..

yahu ben ceksem o klibi daha güzel olurdu vallaha..

1980 lerdeki zeki mürenin kliplerine benzio.. arkada dandik bi fon. sadece ortada  karının birisi zıplıyıp duruor :D cok komik ya..

rezil olmaya gidioruz..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    bu şarkıyı 30 sn söledikten sora bizi diskalifiye etmezlerse ben bişii bilmiom:D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Birde bakmışınız 1. olmuş valla herkez oturur yerinde kalır, ama sonuncu olursa bence bu karı intahar eder...

Karı diyorki ben fransada özel iş adamlarına konser veriyorum o sırada kamera yayını gösteriyorlar ufakbir bar gibi bir yerde şarkı söylüyor...

Onu dinleyenlerde hepsi sapığın teki adamlar...

Toplam Hit: 2347 Toplam Mesaj: 21