Ev(3D) Yapmakta Olduğum Ev Modeli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

hangi program kullanıyorsun ben rhinoceros kullanıyorum

bunlarda devamı

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Exclusive
    Exclusive's avatar
    Erkek

Bu diğerlerine göre daha iyi :) dedigim gibi her zmana dış dünyaya göre yap nası gündüzleri sadece Güneş varsa sende Tek Bir ışık kaynagı kullan.

Ben Autocad ve 3d max kullanıyorum. kimine göre max cok karmaşık kimine göre çok kolay kullanana kalmış bişi. Böyle caloşmalar yaparken bir çok siteyi gez örnek topla kendine büyük bir arşiv yap. Işık olayını çok iyi öğren cunku bir çok 3d programlarının en can alını yeridir RENDER. Renderin ne kadar iyi olursa o kadar güzel gozukuyor model cok önemli degil sacma sapan bişilde olabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    wayy baba kendini geliştirmişsin be ..pencere korkulukları da kapanmış biraz ..en azından amacına uygun ..hırsız giremeyecek kadar olmuş :D
    ..güzel yani bide kapının önündeki lambaya hafif loş bi ışık versene ..tedaş usulü :P :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

şim di gunun odullu sorusu bu hangi programla yapılıo gorsel olarakmı yapılıo yoksa kodlarlamı bide bu programın linki ve seriali varsa eger seriali olan bi link istiorum gaza geldim bende yapıcaamm

delimiyim ben?
Toplam Hit: 4136 Toplam Mesaj: 25