folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Evde Paket Servisi İçin Gerekli Sartlar

Evde Paket Servisi İçin Gerekli Sartlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhaba ustadlar kendi evini paket servis yemek için gerekli yasal şartlar nelerdir. Araştırdım ama bulamadım. Bu konuda bilgisi olan varmidir? 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

cümle  çok devrik anlayamadım . 

evi iş yerimi yapacaksın onumu soruyorsun

yoksa online siparş içi gereken alt yapıyımı merak ediyorsın . ödeme vs. 

işçilerin sigorta vs lerinimi  

samaccc tarafından 04/Şub/22 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

paket servisle yemek hizmeti vereceksin, işletme olarak da evini mi göstereceksin? Bunun olurunu mu soruyorsun?

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kurye olmak istiyorsun şahıs şirketi mi açmak istiyorsun ? Bende öyle anladım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bende şöyle anladim

Benim annem çok güzel pilav yapar ben bunu Trendyol yemek de nasıl satabilirim şöyle ki ben dükkan açmadan yiyecek satabileyim bunu en basit bir şekilde nasıl yapabilirim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ya ne adamlarsınız ahahahaahahah

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Soyle anlatayım ustadlar yaşadığım eve bir şirket acicam evde yemek yapicam yemek sepetinden satis yapicam. Durum tamamen bu. Yani sadece online resturant.  evi paket servis yapmak için kullanicam. bir sarti varmi yani iste su kural olmalı yok yangın merdiveni illa masa sandalye olacak kişiler oturmalı gibi.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir muhasebeci bulup ondan akıl alabilirsin. Kayıtlarını falanda ona tutturursun. Bu arada şirketi kendi üstüne açma bir kadının üstüne olsun. Devlet kadın girişimciye yanılmıyorsam vergide kolaylık sağlıyordu. 

Edit : Vergide değilde hiç işi olmamış olunca 65 bin lirayı karşılıksız olarak iş kursun diye hibe veriyormuş. Güzel para. 👍🏻

mkyb tarafından 04/Şub/22 02:09 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Evini gıda üretim yeri olarak gösterceksen denetlemeye gelirler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    KaptaN bunu yazdı

Evini gıda üretim yeri olarak gösterceksen denetlemeye gelirler

+ gida mamulleri odasimiydi öyle bir yere kayiti oluyorsun. 

tek kâr kira vermemek olur . geri kalan herşey ayni isler.

baska hicbir artısi yok.

aylik. 1500 sigorta, 500 vergiler, elektriği suyu da tam gider gosteremiyorsun sanırım. ayni evde yasadigin icin ...benim bildiğim boyle.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

denetleme yine sıkıntı yani değişen birşey yok. peki kadınlara yönelik destekler nelerdir kosgeb dışında bi sanırım halk bankasının kredisi var başka nerelere başvurula bilir ?

Toplam Hit: 1581 Toplam Mesaj: 20
paket servis