folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evde Spor Yapmak Ve Ağırlık İstasyonu Tavsiye

Evde Spor Yapmak Ve Ağırlık İstasyonu Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

http://www.sporreyonum.com/p/594/altis-hg-200-calisma-istasyonu

Hocam bende en kısa zamanda bunu almayi planlıyorum

ne kadar ağırlık takılabiliyor üstüne ?

50 KG sanırım

50 KG ise yetmez Hacı,

ben o kadar ağır çalışmıyorum deme sakın,bir süre sonra çalışman gerekecek...

misal:en az 90 KG Bench Pres çalışabilceğin bir makina bakmalısın...makina güzel lakin işlevi ??? geleceği ???  

alma bu aleti :)

Janitschar tarafından 21/Eyl/14 21:20 tarihinde düzenlenmiştir

Acaip derecede agresifim !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Bende evde çalışıyorum.Daha önce salonada gittim.Açıkcası öyle yememe filanda dikkat etmiyorum kafama göre evde kendi ağırlığımla çalışıyorum.Menshealth de ki spor hareketlerini yapıyorum.Yayım var birde onu çekiyorum.Yeterli geliyor.Spor harici gerçekten bir iş yapmak önemli.Hem spor hemde iş oluyor müridenin dediği gibi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Ne yaparsan yap ; Hantallaşma

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    furkan5816 bunu yazdı

Selam müritler,

2 yıl kadar spor yaptım fakat iş ve okul sebebiyle zamanımın çok fazla olmaması ve çevredeki spor salonlarının havasız olması nedeniyle evde spor yapmak zorunda kalıyorum.  bunun için çeşitli spor aletleri ve masaları almak durumundayım.

Bu aletlet çok fazla yer kaplıyorlar. Tek bir ürün olarak ağırlık istasyonu almayı düşünüyorum. Aklımda voit 3918 almak var.

http://www.n11.com/voit-3918-agirlik-calisma-istasyonu-P16087663

Ürünün fiyatının biraz tuzlu olduğunun farkındayım. Lakin 3 erkek kardeşim var. Ve her birimizin spor salonuna vereceği para ile 1 senede amorti ediyoruz.

Spor yapan müritlerin bu tarz aletlerle evde spor yapmak hakkında ki fikirlerini varsa ağırlık istasyonları tavsiyelerini merak ediyorum.

en minimum geresinimleri yazayım

bir uzun bar+iki kısa bar+yeterince ağırlık....ve bir bench press sehpasıyla evde tüm temel hareketleri yapabilirsiniz...

bu kadar teferruatlı aletlere gerek yok...

çalışma disiplini en çok gereksinim duyulan şey...lakin bu da parayla alınmıyor :) en baş amaç bunu edinmek olmalı

disiplin varsa bir kapıya arasına monte barfiksle bile muazzam kol,sırt,omuz,karın kası yapabilirsiniz...

Hacı alma bu aleti :) 

benim evde yukarıda listelediğim şekilde en basit tertibat var ve bana spor salonu rahatlığını sağlamasa da işimi görüyor

Acaip derecede agresifim !
Toplam Hit: 2654 Toplam Mesaj: 15