Evdeki Bilgisayar Uzaktan Baglanma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

Evimde bir tane TV'ye bağlı bilgisayarım var. Torrentten ve premium sitelerden 24 saat film/dizi/oyun indirmek için kullanıyorum. Ama torrent bitti mi ya da yeni torrent vs ayarlamak için her seferinde tvyi açıp bakmak istemiyorum. Veya uzaktan işyerinden kontrol edebilmek istiyorum. En kolay nasıl yapabilirim?  Teamviewer denedim belirli süreler atıyor tekrar bağlantı kurmakla uğraşıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    thanatosus bunu yazdı

Evimde bir tane TV'ye bağlı bilgisayarım var. Torrentten ve premium sitelerden 24 saat film/dizi/oyun indirmek için kullanıyorum. Ama torrent bitti mi ya da yeni torrent vs ayarlamak için her seferinde tvyi açıp bakmak istemiyorum. Veya uzaktan işyerinden kontrol edebilmek istiyorum. En kolay nasıl yapabilirim?  Teamviewer denedim belirli süreler atıyor tekrar bağlantı kurmakla uğraşıyorum.

Hocam selam, ben üniversitede knight online için Teamviewer kullanıyordum. Sen denemişsin ama olmamış.

Ben elektrik faturasını merak ediyorum. Kendi yazdığım4 5 botum var. Eski laptopu açık bırakıp onda sürekli çalıştırsam faturaya ne kadar etki eder ??

Sendeki durum nedir ?

Aylık şuanda 600tl geliyor fatura bana.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

https://remotedesktop.google.com

/?hl=tr&pli=1

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Mobilden kontrol icin real vnc kullaniyorum, basit guzel kullanisli, tavsiye ederim.

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı

https://remotedesktop.google.com

/?hl=tr&pli=1

Bunda yarım saatte 1 bağlantıyı yenilemek gerekiyor,ben bir kere kurup bi daha uğraşmak istemiyorum 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    thanatosus bunu yazdı

Hocam selam, ben üniversitede knight online için Teamviewer kullanıyordum. Sen denemişsin ama olmamış.

Ben elektrik faturasını merak ediyorum. Kendi yazdığım4 5 botum var. Eski laptopu açık bırakıp onda sürekli çalıştırsam faturaya ne kadar etki eder ??

Sendeki durum nedir ?

Aylık şuanda 600tl geliyor fatura bana.

Bize aylık 500 civarı geliyor ama aile evi yani bi ton makine var çalışan 😊

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Mobilden kontrol icin real vnc kullaniyorum, basit guzel kullanisli, tavsiye ederim.

Deneyeceğim teşekkürler 👍

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Remote dekstop üzerinden de yapabilirsin.  Modem ayarına göre port açman ve ip sabitlemesi yapman gerekli ama

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

rustdesk

Olaylara karışmayın!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Chrome kullanıyorum, mobil ve her yerde

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
Toplam Hit: 1235 Toplam Mesaj: 21
uzaktan pc kontrol