folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Evimde Nasıl Ot Yetiştirebilirim?

Evimde Nasıl Ot Yetiştirebilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    hocam eğer saksıda ekiceksen ve saksıda sobanın yanındaysa sorun yok her mevsım cıkar ama dışarda balkonda felan diyosan benım bıldığım mart ayında ekilir biraz büyüdümü şarapta dökücen toprağına manyak oluyomuş benım bir arkadaşım vardı rahmetli öyle uzun uzun anlatırdı bu işleri ama su testisi su yolunda kırılır... ama sakat iş hiç başlama merak etme yanı..annem anlatır dedem gençken tarlaya ekmiş 2 sera arasına 10mx2m alanmış...jandarmanın haberi oluyo takip ediyolar tam tarlaya giriyo toplamaya diye baskın yapıyo dedeme tarlada 3-5 sene yatmıştı sonra af mı ne çıkmıştı :D

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
     muhahahahahauahaa...

canan diye arkadasım vardı evinde besliyodu tam 2 senedir ot yetiştiriyo kendi evinde kendin pişir kendin ye hesabı saksıda yetiştiriyodu antalyada soguk fazla olmadigindan ya pencere önünde yada oda sıcaklıgında bakıyodu bi met ederdi anlatamam gözü gibi bakardı 1-2 haftalık oldugunda süt yada şarapla beslemeye başlardı ahh ulan ahhh... 

adamın basına ne geldiyse ya meraktan ya yaraktan hesabı baba ciddi ciddi içmiceksen git baska şeye heves sar... git balık al, bukalemun al entresan ilgi çekici ama yaptına deymez evdekilere ne dicen okul deneyimi dicen???
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gecelerisarankorku
    gecelerisarankorku's avatar
    Erkek
    Glaxoks bunu yazdı:
    -----------------------------

ben bugünlerde otlara heves saldım

evimde ot yetişitirmek istiyorum

ama otu içmicem

yani meraktan dolayı soruyorum

tohum nerden alınır,nasıl saklanır,nasıl içilir vs vs

Sevgi Ve Saygıyla^^ 

baska birsey demiyorun

Karayollarında degil senin kollarında ölmeyi tercih ederim!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

annen ve babana sor..

nasıl yetiştirdilerse  öğren.

sende öle yetiştir :)))

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DioNYsoS
    DioNYsoS's avatar
    Erkek

Kanka nasıl yetıstırılır nasıl ıcılır bılmem ama bole seylere merakın wharsa ''super ot'' dıe bı fılm whar ızle gor adamlar neler yapıo:D:D

Yatakta We Batakta Eşi Olmayan Eline Mahkumdur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    DioNYsoS bunu yazdı:

Kanka nasıl yetıstırılır nasıl ıcılır bılmem ama bole seylere merakın wharsa ''super ot'' dıe bı fılm whar ızle gor adamlar neler yapıo:D:D

süper bi film yaa süper ot1  ve süper ot2  en güzeli süper ot 1 çok komik çok eğlenceli bir film gülmekten kop kop kop kop evladım kooop 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlatypuS
    PlatypuS's avatar
    Erkek

yetiştirecekmit de içmiycekmiş bırak bu ayakları :D

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DioNYsoS
    DioNYsoS's avatar
    Erkek
    PlatypuS bunu yazdı:

yetiştirecekmit de içmiycekmiş bırak bu ayakları :D

kanka bn bıtanesını ızledım ama hangısı onu bılemıcem ıywerı dıe bı hayalet whardı aq:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DioNYsoS
    DioNYsoS's avatar
    Erkek
    turuncu bunu yazdı:
    DioNYsoS bunu yazdı:

süper bi film yaa süper ot1  ve süper ot2  en güzeli süper ot 1 çok komik çok eğlenceli bir film gülmekten kop kop kop kop evladım kooop 

kanka bn bıtanesını ızledım ama hangısı onu bılemıcem ıywerı dıe bı hayalet whardı aq:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    ya.... onun belli bir zamanı var hoca... 4 ay gibi bir surede yetişiyor.. tohum işi cok kolay...zaten cogunlukla satıcılardan ot aldıgında otun içinde tohumda oluo... o zamanı bilmiyorum ama bahar ayı içinde olması lazım.. kısa bir ekim zamanı war... ondan sonra 4 ayda yetişiolar...ha... ufolar mufolar kullanır...sıcaklıgıda artırırsan minumum 2 aya dusurebilirsin bu sureyi.. hollandada cogu evde iki ayda ot yetişio... bu arada "yetiştircem ama içmicem" diosun...oda biraz sacma geldi acıkcası.. içmiceksen adresi rejiye bıraktım... bana gonderirsin :P

...
Toplam Hit: 15210 Toplam Mesaj: 28