Evlendirme Programları-Yeter Artık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

İmza Kampanya Linki: https://www.change.org/p/aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi-evlilik-programları-kaldırılsın

Gerçekten artık pisliği çıktı bunların... Güzel bir video hazırlanmış. Sizinle paylaşmak istedim. Farkındalık oluşturmak gerek. İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=CBpyN--8E7E

https://www.youtube.com/watch?v=2wMIcxknb00 

Mod not. Konu basligini cok sart olmadikca ya da ozel durumlar haricinde degistirmeyelim yeni bir sey oldugunda uplamak yeterlidir.

adamhakli tarafından 08/Şub/17 11:02 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Eni konu katılıyorum.

Cehaletin tavan yaptığı, onurun, haysiyetin yerlerde süründüğü bu kadar iğrenç, bu kadar alaşağı olunduğu başka bir platform olamaz...

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

bu çayhousetakıler fetöcü .onu geçtim.

yeter artık dıyorsun buraya konu acıyorsun cok guzel 

cevır kanalı , televızyon ızleme , 

izle dalga gec zaman zaman denk gelmıstır, tv ızlemesem bıle youtubeda fılan denk gelıyor cogunlugu kast zaten sokakta koca bulamamıs kadın oraya cıkıyorsa o kadınla evlenılır mı arkadas :D

oraya cıkan ınsanlar meshur olmaya cıkıyorlar .

Bir söz vardı chuck plahnuikin sanıyordum and warhol un mus " herkes bir gün 15 dklıgına ünlü olacaktır"  diye o amaca hizmet ediyorlar. 

takılma yani . Ben mesela oturup futbol maçlarını izlemem sevmem , ınsanlar macları ızliyorlar yetmezmiş gibi saatlerçe maçın özetlerini tartışmalı pozisyonlarını izliyorlar .herkesin ilgi alanları farklıdır.

aslında takılınacak mevzu bu programlar degıl bu programları ızleyen embesiller , bunu kaldırsan yeni bir soytarı şovu çıkacak televizyon son demlerini yaşıyor bence.

tv8 dekı programlar o ses turkıye , yok damat evi gelin evi bir dünya program var . aptal kutusu dıye bosuna dememısler 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

1:35'te öyle dangalakça bir şey söylüyor ki kahkaha attım. Neymiş cahiliye döneminde kadınları pazarlıyorlarmışmış. İslâm dininde köle ve cariye zaten helaldir ki... Bu neyin kafası? Sende olan şey başkasında da var ama onu ayıplıyorsun kendine birşey demiyorsun.

Türkiye'de çok büyük bir sorun var (esasen çok sorun var ama bu bence en büyüğü): İnsalar inandıkları dinin kitabını açıp anladıkları dilde bir kere okumamış ve kendi dinlerinden hiç mi hiç haberleri yok. Cahiliye dönemi dedikleri de İslâm öncesi dönem yani özetle İslâm'dan bihaber olunduğundan öyle denilir, cahil, bilmeyen, bilmeyen dönem gibisinden. Yoksa adamların bir boktan anlamadıkları gibisinden bir anlam yok ama nedense o da öyle anlaşılıyor. Cahiliye döneminde yaşayanlar daha g*tünü yıkamayı bilmez havası var. Gel gelelim bilmeyen dediklerinin yaptıkları ile İslâm'ın yaptığının bir farkı yok. Cariye helaldir, köle helaldir.

Caliber tarafından 09/Kas/16 20:25 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Harbiden aptal kutusu yaa. TV izlemem pek. Denk gelirse akşam 19:00 haberleri benim için yeterli. Lakin bu cidden sorun olmaya başladı. Çoluk çocuk izliyor. Aklıma şimdi Cem Yılmazın bir sahnesi geldi onu da paylaşayım da tam otursun yerine...
    https://www.youtube.com/watch?v=0THO274kJc4

adamhakli tarafından 09/Kas/16 20:38 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Icerikteki sacmaliklari geciyorum.

Turkiyenin prototipini televizyonda gormek icinde yasamaktan daha sinir bozucu olmasa gerek. Adamlar gercek. Yayinlanmayinca bir sey fark etmeyecek televizyonun ekraninda degil karsi apartmanda var olmaya devam edecekler.

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

bu anasını avradını amını yurdunu siktiğimin programlarını görünce televizyonu alıp camdan aşağı atasım geliyor. Yani sinir katsayım öyle artıyor ki, oradaki konukları tek tek tutup sikesim geliyor. Hele birde bitane tesettürlü orospu var. Hem inancını hemde kişiliğini medya maymunu yapan kahpe. Bilhassa onun anasını sikmek istiyorum. Ama elden ne gelir işte.. Birşey yapamyoruz.!

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pineapplemen.
    sercoo
    sercoo's avatar
    Erkek

adam videoda insanların psikolojisini bozuyorlar diyor evlilik algısını etkiliyorlar diyo ben sanıyorum "evlilikte iki tarafın birbirini tanıması birlikte yaşayıp yaşayamayacaklarını görmesi gerekir" yada "bu programlar aileleri yanlış yönde etkiliyor psikolojikman şöyle olmalıydı falanfinaşta" demiyo din aşağı din yukarı din şart din şart 

he dini evlilik programıda yaparlar tam olur o zaman bunlarda ses çıkarmaz, adamlar sinir oluyorlar ama neye sinirlendiklerine bakınca oooooooooooo  ooooo diyosun 

i might be a pineapple but you're a fineapple baby
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Türk televizyonları internet karşısında can çelişiyor. Gördüğünüz rezillik bundan ibaret

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Bu programlara katılan kadınların geneli eskort arkadaşlar... erkekler ise işsiz olanlar bazılarıda cigolo denebilir.. ve hatta ajanslardan geliyor coğu

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Danışmanlık verdiğim bir ayakkabı firmasına bu evilik programlarından bi kız geldi.

Arkadaş sordu Bunlar gerçek değil dimi?

- Kız güldü, Hayır tabiki de dedi.

+ Arkadaş Gerçek olmadığını bildiği halde afalladı,Nasıl ya dedi?

- Kızın yanindaki sözde menejeri Müdahale etmeye çalıştı.

+ O ara ben iş attım gerçek değil tabi oyunculuk yapıyor arkadaşlar dedim.

- Kız dile geldi, Biz hepimiz arkadaşız zaten, stüdyodan çıktıktan sonra geziyoruz normal davranıyoruz dedi. Bunu bi film, dizi gibi düşünebilirsiniz dedi.

+ Arkadaş, Siz evlenmeyi düşünmüyor musunuz? dedi.

- Kız Saçmalamayın yeni boşandım! ne evlenmesi hayatın tadını çıkartıcam dedi.

çekimler bitti, parasını aldı ve gitti. Hepsi bundan ibaret.

kafkavari tarafından 09/Kas/16 21:13 tarihinde düzenlenmiştir

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
Toplam Hit: 8048 Toplam Mesaj: 54
program kanal tv tv evlenmek