folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Evlilik Sebebiyle Cayma Bedeli Ödemeden Ttnet İptali

Evlilik Sebebiyle Cayma Bedeli Ödemeden Ttnet İptali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

bu ayın 11'inde kız arkadaşımla nikah yapacağız. Onunda benimde TTNET internet bağlantım mevcut.

Ben sevgilimin evine taşınacağım. Benim internet bağlantımı iptal etmem lazım. Müşteri hizmetleri arkadaşınıza devredin falan diyor. Dilerseniz bir evde iki internet bağlantısı da mümkün gibi saçma çözümler öneriyor. Tüketici mahkemesine vs. başvursak cayma bedeli ödemeden TTNET üyeliğimi iptal etmem mümkün mü?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Taahhütnamede 2 sene mi yazıyor yoksa 1+1 mi ? 2 sene ise iptal etme hakkın kanunen var. Ancak şöylede bir durum var firmalar kanunu siklemiyor seni icraya veriyor. Mecburen tüketici hakem heyetine başvuracaksın ama onlarda siklerine göre karar veriyor. Seni haksız bulma ihtimalleride var. Saçma mı ? Evet saçma. Velkam tı Törki.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Hocam taahhüt martta bitiyormuş. Ama ödeyeceğim cezayla, marta kadar ödeyeceğim fatura aynı zaten. Ben Eylülde yenilediğimi hatırlıyorum. Uygulamaya baktım benim dediğim gibi görünüyor. Müşteri hizmetleri martta bitecek diyor. 

Bu durumu bir ben mi yaşadım koca ülkede. Müşteri hizmetlerine anlatıyorum durumu kısa bir sessizlik oluyor önce :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

1+1 de versen 1 sene dolmadan bozarsan aldığın indirim ya da kalan fatura toplamından az olanını ödüyorsun. 1 sene geçtikten sonra artık taahhütün geçerli olmuyor galiba. Bir yerde okumuştum bulursam koyarım. Tabi mahkeme ile uğraşıyorsun.

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Anladım hocam. Ya onların çözümlerinden birini yapacaz ya da parayı ödeyecez. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

şöyle birşey duymuştum altyapısız bir yere nakil istediğinde alt yapı olmadığından iptal edilebiliyormuş

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

şöyle birşey duymuştum altyapısız bir yere nakil istediğinde alt yapı olmadığından iptal edilebiliyormuş

Aynen öyle hocam. Dağın başına bir yere ikameti aldır destek yok diyip iptal ettir. tabi nikah vb her şeyi ayarlamışsan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

port olmayan bir yer de olur illa dağ başına gerek yok

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Gecen gun esniyolardi. Bence bana ne evlenmeseydin bile derler. Allah bir yastikta kocatsin. ((:

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Port olmayan yer işi sıkıntı. Olur da gelirse tekrar sözleşme başlıyormuş. Bulunduğum yerden ötürü dağ başları pek müsait değil. :)) Seve seve ödeyecem yada birine devredecem sanırım. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Altyapı olmayan bie yere nakil iste sittin sene alt yapı getirmezler zaten iptal ediliyor daha öncr yaptım ben :) 

Yakında Güncelenecektır...
Toplam Hit: 2437 Toplam Mesaj: 24
ttnet ttnet iptal iptal