folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ex Nasıl Afrodizyak Olur ?

Ex Nasıl Afrodizyak Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

şimdi önce şu soruma cevap istiyorum extazy ( nasıl ayıldığını bilmiyorum :D ) bu uyuşturucu maddenin afrodizyak olduğunu duydum kadınlar aldı mı ohooo seni parçalar falan şeyler duydum önce bu doğru mu ilk sorum bu bunu bir açıklayalım bilen arkadaşlar

eğer doğru ise peki bu madde bu kadar azdırıcı ( afrodiyak ) ise baba hiç bir allah ın kulunun aklına gelmemiş mi bunun özütünden ilaç tarzı birşey üretipte şu kadınların isteksizliklerine çözüm getirmek :) bu yüden saçma olduğunu düşünüyorum afrodizyak olduğu konusunda da merak ettim açıklayabilecek umarım biri vardır ....

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek
    bnm konudan özendi arkadas:D

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    drexler bunu yazdı:
    -----------------------------

ex uyuşturucu değildir

uyarıcıdır.

uyarıcılar afrodizyaktır.. 

edit: vücudun üretmediği ,doğal olmayan, dışarıdan alınan uyarıcılar. önce vücudu uyarsada belli bi süre sonra yorgun düşürür.. buda normal aslında .çok koşan çok yorulur..

Ayrıca çok şekersin :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

siz siz olun sakın ola bulaşmayın. heves yapmayın, özenmeyin, merak etmeyin. ex de bilinç gider. inanın iş değil.

her ex aynı değildir. sağlam exi herkez bulamaz, her torbacıda bulamaz. bu arada bana göre uyuşturucudur. bi tane yutarsınız, güzel gelir devam edersiniz sonra iki tane çakarsınız güzel gelir bi bakmışsınız 6 tane atıyosunuz. iş değil bulaşmayın. bi ton versiyonu vardır. (üstündeki şekillere göre versiyon demiyorum)

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    B0LDPiL0T bunu yazdı:

siz siz olun sakın ola bulaşmayın. heves yapmayın, özenmeyin, merak etmeyin. ex de bilinç gider. inanın iş değil.

her ex aynı değildir. sağlam exi herkez bulamaz, her torbacıda bulamaz. bu arada bana göre uyuşturucudur. bi tane yutarsınız, güzel gelir devam edersiniz sonra iki tane çakarsınız güzel gelir bi bakmışsınız 6 tane atıyosunuz. iş değil bulaşmayın. bi ton versiyonu vardır. (üstündeki şekillere göre versiyon demiyorum)

evet sen biliyorsun anlaşılan sana soram :) ne farkı var ki varsa da ne farkı var ki ? ve bilinç gider derken bilinç gitme ucu açık birşey daha net der misin ? meraklandım lan nasıl şeymiş bu öylesine sormuştum halbuki :):)

ßisses

doğrudur aklıma sen getirdin :)

Spacheata

yani bu uyuştuucu değil öyleyse yasal mı ?

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

yassak

edit: doping nasıl yasaksa gibi düşün.. yani 

zararı, yararını geçer her zaman bulaşmayın 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek
    ex direk götürüo afrodizyak götürme aşamasına getiriyor sanırım :s öle bişe:s

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

drexler bunu yazdı:
    B0LDPiL0T bunu yazdı:

evet sen biliyorsun anlaşılan sana soram :) ne farkı var ki varsa da ne farkı var ki ? ve bilinç gider derken bilinç gitme ucu açık birşey daha net der misin ? meraklandım lan nasıl şeymiş bu öylesine sormuştum halbuki :):)

ßisses

doğrudur aklıma sen getirdin :)

Spacheata

yani bu uyuştuucu değil öyleyse yasal mı ?

herşey güzel etrafında ki herkes güzel en güzeli sensin :) kafan güzel bak bu kadar çok ( güzel ) kelimesi kullanıyorum tahmin et hiç böyle bişey yaşamadın emin ol ama sonra?

mutsuz depresyona girmiş ölmeyi istemek moralin -3139132 olmuş ee peki sonra ! sırf bu moral bozuklugundan 

tekrar hap atmak istersin 1 tane atarsın ilk gün ki kafayı yaşayamazsın 2 tane atar yaşarsın sonra gene isticeksin.. derken 4 8 falan filan en sonunda ya zayıflıktan ölürsün ya başına bir iş gelir ölürsün  

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

Hlüsünasyonda portakal soyduğunu hayal edip kendini kesenler var :D

bi arkadaşım kendini küçülüp radyonun içine girip dans ettiğini fln anlatmıştı..

ama korkulu kabuslu manyak insanı delirtçek halüsünasyonlarda görülüyo 

sonu sakat yani 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

pm attım hocam.

edit // bence kafasını anlatmayın gençlik şu bokun. inanın merak eden olur.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    sentektik lere bulaşmayın aman s.ktir edin afrodizyağa falan yaramaz kafa gittiği için şeyde :) gider ondan afrodizyak gibi olur anlıcağın aman sakın arkadaşlar ...

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
Toplam Hit: 2499 Toplam Mesaj: 23