Exaradyo Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar bugün EXARadyo ile radyo dinliyordum Zemana AntiLogger var ben de. Bir den bire uyarı verdi şu şekilde

ExaRadyo.exe regeditte işliyor Windows dosyalarına .ini ve dll ye enjekte ederek
    kendini kopyalıyor. Bu bir trojanın işi.. Screen kaydıda aldığına göre bu trojan..

Anubis taraması; http://anubis.iseclab.org/?action=result&task_id=10909461ac2da3e34d9abdbb0a0282cc4&format=html

Virustotal taraması; http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=753b16d47bb16a84911e831fa4c8dbdccfe7c22803a5b038cf30057aba1f98fb-1294951192

Kaldırın bu programı bilgisayarınızdan.

Sizce ?

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Ben öyle bir sorun yaşamadım. EXA Bilişim'in yapacağını sanmıyorum. Zararlı uygulama enjekte olmuş olabilir. Şimdi bi kere uyarı aldın diye o dosya da komple virüslü diyemezsin. Exa'ya bi' geribesleme şey ettiriver.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

parite.b gibi exelere bulasan bi virusten dolayidir sanirim, 2 yildir kullaniyorum bi sorun olmadi.

la liberte ne meurt jamais.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Peki bi tek ben demi bulaşıyor bu virüs ?

Shiftdelete sitesin de birinde de olmuş bu olay. Programı analiz ettim virüslü çıktı kaldırdım Exa'ya mail attım programınıza virüs bulaşmıştır dediler. Ertesi gün indirdim tekrar sitesinden temiz çıktı demiş. Ayrıca bu programı 2009da biri taratmış 5 antivirüs virüslü olarak bulmuş. Şimdi ise bir program Norton buluyor. Comodo buluyor ve Zemana buluyor. Bu nedir ?

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    bende de sorun çıkmadı şimdiye kadar

revolution-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

hocam baya bir zamandır exayı kullanıyorum 1.5 yıl falandır hiçbir sorun yaşamadım :) sanırsam sende bir sorun var

the man who gets tired after eating a ban
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

exa şuan dinliyorum 5-6 aydır kullanıyorum her formattan sonra driver gibi kuruyorum (=

bok atma .

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

exa da sorun yok bilgisayarında başka virüslerde olduğundan dolayı kaynaklanıyor

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Daniel-Koo bunu yazdı:
    -----------------------------

Peki bi tek ben demi bulaşıyor bu virüs ?

Shiftdelete sitesin de birinde de olmuş bu olay. Programı analiz ettim virüslü çıktı kaldırdım Exa'ya mail attım programınıza virüs bulaşmıştır dediler. Ertesi gün indirdim tekrar sitesinden temiz çıktı demiş. Ayrıca bu programı 2009da biri taratmış 5 antivirüs virüslü olarak bulmuş. Şimdi ise bir program Norton buluyor. Comodo buluyor ve Zemana buluyor. Bu nedir ?

-----------------------------

Programa virüs enjekte olmuştur yoksa programa programcı virüs koymamış. Ha uyarı da veriyor bazı programlar ama o da paketleyiciden olabiliyor. E bunda o da yok yani senin pc de virüs buna bulaşmış ondan hata veriyor.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmethakan34
    ahmethakan34's avatar
    Erkek

valla kaç aydır kullanıyorm bi sorun yaşamadım.senin pc den kaynaklanabilir hocam.

Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

o değilde benim exa radio ları açmıyor servis yok felan diyor. bazılarını açıyor anlarda uyduruk fm ler 

neden böle oluyordur

Toplam Hit: 4989 Toplam Mesaj: 14