folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Exceldeki Tablolari Php Ye Dokme (Ucretiyle)

Exceldeki Tablolari Php Ye Dokme (Ucretiyle)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

800 usd e yaparım 

Ne ara öğrendin la bir programlama dilini o kadar?

sen tbt gırmeyıp lıseyı bıtırıp okula baslayıp aveada ıse gırene kadar yıllar oldu cano :) yıllar

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Ayhun ilk açtığın konu mesajı ile sonradan açtığının arasında dünyalar fark var.

Yazılımcı arkadaşın bu sistemi 1000 dolara yazarız demiştir doğrudur ama o bunu dedi diye fiyatı bu olmaz...

Biri spagetti ile yazar biri framework ile yazar, biri 20 milyonluk db de aramayı 2 saniyede bitirtir. birisi 20 saniye bekletir.

Bu iş profesyonellik işidir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.

Haliyle bende cosmic ve diğer arkadaşlara katılıyorum. Belki 10.000 dolar olmaz ama 1000 dolar olması benim açımdan imkansız gözükor.

armut dot com, freelance dot com , freelancem dot com sitelerinde bu fiyata yapabileni bulabilirsin. Ancak işi ne zaman alırsın nasıl alırsın bilmem....

Bütçe olarak firmanız bu bütçeyi biraz arttırması gerektiğine inanıyorum.

Tasarıma gerek yok demişsin ancak bu derece kapsamlı bir sistemin table borderlar ile yapılamayacağıda aşikar. Biraz emek isteyecektir yani.

Kolay gelsin üstad.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

1000 dolar yazısını görünce öne çıkan müridlerin hepsi dağıldı programın detaylarını görünce :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

1000 dolar yazısını görünce öne çıkan müridlerin hepsi dağıldı programın detaylarını görünce :D

Programın ilk detayı ile son detayı arasında dağlar kadar fark var hocam. Normal değil mi sence.

Ayrıca oda sıcaklıklarını programcı nasıl alacakta bazı değerler üstüne çıkarsa ya da azalırsa size e-posta atacak. Oda sıcaklıklarını gösteren bir web servisiniz mi var?

Ayrıca 1000$ lık proje değil bu. en az 3000$ dan başlar. Tabi profesyonellik arıyorsanız.  Bir kere yazılacak bir şey. Adam akıllı yazdırın sonra pişman olursunuz.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Php bilgim yok yalan soylemeyeyi kodlama bilgim html ve css de 3-5 kod kadar ancak bu istedigim sistemin 10.000 usd lik bi yanini goremedim ve ayrica bukadarda butcemiz malesef yok. yukarida yazdiklarimin cogunu excelde yaptim zaten ancak yil dongusu ve sistemin dosya yollarinda kayma oldugunda calismamasindan dolayi sistemi php asp c++ vs gibi dillerle yazilip bi serverda barindirmak istiyorum. Zaten soyledigim tablolarin olusumunu ben kendim yapacagimi belirttim mantigin kurulmasini anlatacagimda bilemiyorum bu fiyatin uygun olacaginida ben kendim degil yazilim firmasinda ust duzey calisan arkadasim soyledi. Kendisinin yapabilecegini ancak zamanda sikinti oldugunu belirtti ozel bi otomasyon sistemi uzerinde yazilim gelistiriyorlar suan icin pek ilgilenemeyecegini 6 ay sonra ancak basliyabilecegini soyledi. Nese konumuz bu ilgilenen arkadaslar ile gorusecegiz artik.

Hocam senin istediğin ufak ölçekli bir ERP.

Eğer arkadaşına da rol planlama, ürün & üretim yönetimi, üretim planlama, finans & muhasebe, performans raporları, çokdilli arayüz, sensör entegrasyonlarından bahsetmeyip, "Excel tablolarını PHP'ye çevireceğiz" dediysen onun da sana 1.000 $ demesi normal.

Benim önerim, halihazırda oturmuş (en az 10 yıl) web tabanlı ERP çözümleri sunan şirketlerle görüşmen, teklif alman, danışmanlık istemen.

Daha hızlı, - görece - daha az baş ağrılı ve ilk etapta daha ekonomik bir tercih olur.

buzukatak tarafından 16/Eyl/14 20:10 tarihinde düzenlenmiştir

anlıyorum.
Toplam Hit: 2060 Toplam Mesaj: 26