folder Tahribat.com Forumları
linefolder Html - CSS - XML - JavaScript - Ajax
linefolder Excelimsi Javascript/Html Componentleri

Excelimsi Javascript/Html Componentleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selamlar

excel tarzı kullanıcının rahatça düzenleyebileceği bir arayüze ihtiyacım var. excel gibi tık tık düzenlesin istiyorum verisini

böyle bişey buldum tam istediğim şey ama 1200 dolares istiyolar, kaçak ta kullanmak istemiyorum patlar matlar piç olmasın arayüz: 

https://handsontable.com/examples?manual-resize&manual-move&conditional-formatting&context-menu&filters&dropdown-menu&headers

bir de bunu buldum : https://www.ag-grid.com/example.php

başka bildiğiniz bu tarz komponent var mı ? beleş ya da ucuz olsa çok güzel olur. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

1200 dolar nerede göremedim. Ben şahsen bir yazılım ürününü severek kullandığımızda para ödenmesi gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta yapan şirket para kazansın ki ürün gelişsin. Bence şöyle yap, non-commercial free diyor. Başla ücretsizden sonra para bulunca ödersin lisansın parasını.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

https://js.syncfusion.com/demos/jquery/#!/bootstrap/spreadsheet/defaultfunctionalities

community syncfusion 1milyon dolar altı kazancın olduğu müddetçe süresiz lisansı var.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

datatable bır cok alanda işimi görüyor .bılıyorsundur zaten bir bakabılırsın 

fakat gelen veriyi komple gösterdiği için paginationa ekstra yapmak gerekebilir 

inline edit var .

https://editor.datatables.net/examples/inline-editing/simple

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Hannibal_King bunu yazdı

1200 dolar nerede göremedim. Ben şahsen bir yazılım ürününü severek kullandığımızda para ödenmesi gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta yapan şirket para kazansın ki ürün gelişsin. Bence şöyle yap, non-commercial free diyor. Başla ücretsizden sonra para bulunca ödersin lisansın parasını.

saas olarak kullanacaksanız bize yazıp fiyat sorun diyolar, sordum 1200 dolares dediler developer başı. para ödemekte sorunum yok ya, sadece ilk başta henüz para kazanmadan ödemek istemiyorum. yapacağım şeyde commercial.bedavasını çakıp 5-10 müşteri toplanınca patlamasından korkuyorum :/ 

@manglerman hocam bu mükemmelmiş ya çok teşekkür ederim

edit : bu da çok pahalıymış :P 

yolbulucu tarafından 09/Nis/21 13:00 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Çalıştığım şirkette Livewire ile projeye girme ihtimali olduğundan dolayı bu aralar Livewire inceliyorum. Livewire + AlpineJs + TailwindCss ile çok güzel şeyler çıkabiliyor ortaya. Daha önce bakmadıysan incelemen faydalı olabilir hocam.

Videolu örnek: https://laravel-livewire.com/screencasts/s7-simple-table

coder2 tarafından 09/Nis/21 13:02 tarihinde düzenlenmiştir

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Excel niye kullanmoyorsun? Excel icinde de arayu yabilirsin bu arada. Vba ile bi suru sey yapabilirsin 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Ekerci bunu yazdı

Excel niye kullanmoyorsun? Excel icinde de arayu yabilirsin bu arada. Vba ile bi suru sey yapabilirsin 

web-app olacak, ürün düzenleyecek adam

@coder2 biliyodum hocam eyvallah. pythonla ilerliyorum ama , şunu kullanıyorum : saaspegasus.com

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Hannibal_King bunu yazdı

saas olarak kullanacaksanız bize yazıp fiyat sorun diyolar, sordum 1200 dolares dediler developer başı. para ödemekte sorunum yok ya, sadece ilk başta henüz para kazanmadan ödemek istemiyorum. yapacağım şeyde commercial.bedavasını çakıp 5-10 müşteri toplanınca patlamasından korkuyorum :/ 

Hocam hiçbir problem olmaz. Ürün patlamaz merak etme. Zaten buradaki lisans güven esasına dayanıyordur %99. Adam sana zaten açık kaynak olarak ürünü veriyor. Yani sanmıyorum ki içinde bir kod olsunda hangi domainlerde kullanılıyor diye baksınlar. Sen zaten işler yolunda giderse parasını verirsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

sanırım çoğu kişi datatable kullanıyor. ayrıca hemen hemen her platform için entegre edilmiş. php, django vs. bulabilirsin. https://frappe.io/datatable var istersen iki tık ile değişiklik yapılabiliyor. bir de excel benzeri bir de şu var : https://nadbm.github.io/react-datasheet/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Hannibal_King bunu yazdı

domain lisansı var. sana ürün için key veriyor o keyle çalışıyorsun ama 1 milyon dolaradn fazla kazanırsan ancak o zaman satın alıyorsun. ben uzun süredir bütün projelerde syncfusion kullanırım bedavaya.

1 milyon dolar kazansam anında gider satın alırım zaten ayrı konu :)

comunity olarak lisansla keyfine bak rahat rahat kullan

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 2846 Toplam Mesaj: 13
javascript grid