Exelde Nöbeti Listesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

9 kişilik bir hastane ekibinde (bazı zamanlar 13) ekteki gibi bir nöbet listemiz var fakat elle hazırlandığından yok onunla yok bununla yok şu zaman yok buzaman  nöbet tutarım tutmam boş muhabetterinden sıkıldım exelde bu listeyi her ay için otomatik olarak yarlıyabileceğim resi tatiller ve cumartsi, pazar 3 kişi olacak hafta içleri 1 erkişi nöbet şekilde nasıl hallederim. kime hangi gün ne gelirse  Exelci ustalardan yardım bekliyorum. 

Yav he he
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Egzel ile hazırla yınca da ben onunla nöbet tutmam diyebilir ler

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Aynısından bana da lazım. Rezil durumdayız amk 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Ek gözükmüyor

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Egzel ile hazırla yınca da ben onunla nöbet tutmam diyebilir ler

onu diyemiyecekler çünkü elle hazırlanmayacak

erdem358 tarafından 09/Tem/21 17:04 tarihinde düzenlenmiştir

Yav he he
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Okulda hocalar için ders programı hazırlayan programlar var onu araştır istersen

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

http://www.kelebeksinavprogrami.com/?Syf=26&Syz=262307

kim hangi günler hangi mekanlarda nöbet tutabiliyorsa işaretle. birbirine ters olanların birini bir güne diğerini diğer güne işaretle. nöbet alanlarını bayan erkek olarak da ayırabilirsin. 

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

liste bu  @holyone dosya eklemek konusunda güncelleme yap şeyh
    amacımız acil öss gss  üç bülümde de elemanlar çalışsın kimi acili bilmiyor kimi öss yi kimi gssyi hepsini bilen bir kaç kişi onlara haksızlık eski liste yenlemekte ki amaç kimseye haksızlık yapılmasın liste sistem tarafından hazırlansın 
    eski liste bu cumartesi pazar ve resmi tatiller 3 er kişi hafta içleri 1 kişi olacak şekilde düzenlenicek.

Yav he he
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

abi  cok acil mi ?  depresyondayım 27 temmuzda depresyondan cıkacam bi kucuk masaustu app yazayım senın ıcın senın bilgisayarında calıssın uygun olursa senın ıcın free para ıstemicem :)  ama  bi tatile gidip gelim kendime geleyim olurmu suan  ben senın ıstedıgın tarzda biseyı 40 kişilik 3 vardiyada 28 tezgah ıcın yapıyorum  tamam dersen yaz bana abi  28 temmuzda da bi hatırlat bana halledeyim olur mu

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    ILKER06 bunu yazdı

abi  cok acil mi ?  depresyondayım 27 temmuzda depresyondan cıkacam bi kucuk masaustu app yazayım senın ıcın senın bilgisayarında calıssın uygun olursa senın ıcın free para ıstemicem :)  ama  bi tatile gidip gelim kendime geleyim olurmu suan  ben senın ıstedıgın tarzda biseyı 40 kişilik 3 vardiyada 28 tezgah ıcın yapıyorum  tamam dersen yaz bana abi  28 temmuzda da bi hatırlat bana halledeyim olur mu

Yok ağustos nöbelerinde lazım

Yav he he
Toplam Hit: 1617 Toplam Mesaj: 14
nöbet listesi exel