Eylül-Ekim Ayı Fiyat F/P Cihazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

lg v20 kullanmış biri olarak arka kameraların ve özellikle sesin çok iyi olduğunı söyleyebilirim bariz fark ediyor 

Benim tek sıkıntım batarya idi ama v20 de çift ekran ve lcd vardı bunda tek ekran ve oled olduğundan daha iyi gidiyordur 

bu fiyata böyle cihaz gerçekten samsun a serisi yada xiaomi lite veya t serisi almaktan iyidir 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

lg v20 kullanmış biri olarak arka kameraların ve özellikle sesin çok iyi olduğunı söyleyebilirim bariz fark ediyor 

Benim tek sıkıntım batarya idi ama v20 de çift ekran ve lcd vardı bunda tek ekran ve oled olduğundan daha iyi gidiyordur 

bu fiyata böyle cihaz gerçekten samsun a serisi yada xiaomi lite veya t serisi almaktan iyidir 

V20 almak istediğim bir cihazdı ama lcd ekran. LG üretimi lcd ekranlı telefonlarda geçici ghost screen oluyor. Yoksa metal kasa ve değiştirilebilir bataryası efsaneydi.

Xiaomi bile LG'den aldığı lcd ekranlar sorunlu çıktığı için Samsung üretimi oled ekran kullanmaya başladı çoğu modelinde. 

Telefonda en sorunsuz lcd ekran Sony'nin sahibi olduğu Japan Display üretimi ekranlardır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

V20 almak istediğim bir cihazdı ama lcd ekran. LG üretimi lcd ekranlı telefonlarda geçici ghost screen oluyor. Yoksa metal kasa ve değiştirilebilir bataryası efsaneydi.

Xiaomi bile LG'den aldığı lcd ekranlar sorunlu çıktığı için Samsung üretimi oled ekran kullanmaya başladı çoğu modelinde. 

Telefonda en sorunsuz lcd ekran Sony'nin sahibi olduğu Japan Display üretimi ekranlardır. 

Aynen öyle akvaryuma daldırıp YouTube açıyorum ayfoncular ayar oluyor xz1 i.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sony telefonlar kasa kalitesi olarak iyiydi ama tasarımı kötüydü. Sony'nin mantığı 90'lardaki gibi sağlamlık odaklıydı. Tasarım kötü olsun ama sağlam olsun. Sony ince çerçeve modasına uysaydı şuan hala satardı. ele sığan Android telefon üreten bir tek onlar şuan birde Samsung S10e var sadece.

Adamlar Android telefonların ilk zamanlarında dokunmatik Nokia 3310 çıkarmıştı :

https://www.youtube.com/watch?v=F92CvRflk18

https://www.youtube.com/watch?v=y3v5lN4U0bM

mkyb tarafından 20/Eyl/19 23:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

Hazır konu varken sorayım. xperia z5 telefonum var honor8x almak mantıklımı özellikle biraz donma kasma ısınma problemleri başladı bu cihazda. beklentim 2 yıl götürsün. üst üste açılan uygulamalarda kasmasın. mobile legend ve archero gibi basit oyunlarda akıcı olsun yeter. 180*12 ay taksitle almak mantıklımıdır?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Pawlow bunu yazdı

Hazır konu varken sorayım. xperia z5 telefonum var honor8x almak mantıklımı özellikle biraz donma kasma ısınma problemleri başladı bu cihazda. beklentim 2 yıl götürsün. üst üste açılan uygulamalarda kasmasın. mobile legend ve archero gibi basit oyunlarda akıcı olsun yeter. 180*12 ay taksitle almak mantıklımıdır?

64 GB olan zaten 1.700 lira. Taksitle 2.160 lira yapar. Enpara kredi kartın varsa ücretsiz taksit yapabilirsin boş yere fark ödeme.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Pawlow bunu yazdı

64 GB olan zaten 1.700 lira. Taksitle 2.160 lira yapar. Enpara kredi kartın varsa ücretsiz taksit yapabilirsin boş yere fark ödeme.

z5 den o cihaza geçilirmi honor 10 olur 20 olur anlarım da ara model niye z5 Premium bir telefon 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Parası yetmiyordur, taksitle bir tek onu alabiliyordur, tasarımı hoşuna gitmiştir vs.

Zaten Huawei ve alt markası Honor asla önermem. Firmanın telefon sektöründe geleceği belirsiz. 

mkyb tarafından 21/Eyl/19 02:31 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Pawlow bunu yazdı

z5 den o cihaza geçilirmi honor 10 olur 20 olur anlarım da ara model niye z5 Premium bir telefon 

mkyb bunu yazdı

Parası yetmiyordur, taksitle bir tek onu alabiliyordur, tasarımı hoşuna gitmiştir vs.

Zaten Huawei ve alt markası Honor asla önermem. Firmanın telefon sektöründe geleceği belirsiz. 

Peki bu fiyatlara önerebileceğiniz başka bir telefon varmı? açıkçası 6 inc yada altında bir telefon işimi görür gibi geliyor. Sony konusunda dediğim gibi mutluyum fakat uygulamalar yüklendikçe ve zamanla aşırı ısınma ve kasma yapıyor olup olmadık zamanda. yaklaşık 19aydır kullanıyorum ve 17ay daha garantisi mevcut cihazın. değiştirmek mantıksız biraz daha kullan dermisiniz bu cihaz için mesela 3-5 ay sonra şu cihazı al vs gibi tüm tavsiyeleri alabilirmiyim?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Bu cihaz benimde takibimdeydi özellikle ses performansı iyi diyorsanız alıcam. İyiden kastım müzikteki detay her enstüriman tek tek belirgin mi? Genelde araçta müzik sistemine bağlı görev yapacak 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
Toplam Hit: 4424 Toplam Mesaj: 41
lg