folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Eyy TBT Kaçırma - Dock.İo | Borsa'da İşlem Gören İCO | Her Kayıt Başına 22 DCK - 2,25$

Eyy TBT Kaçırma - Dock.İo | Borsa'da İşlem Gören İCO | Her Kayıt Başına 22 DCK - 2,25$

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Şuan Borsa'da işlem gören ve referans sistemi ile , gelişmeye ve İCO dağıtmaya devam eden Dock.İO ; varolan sosyal medya ağlarını tek bir platformda toplama amacıyla projelendirilmiş bir kripto para birimidir.ETH temelli 8 ülkeye yayılmış, 1.278 sosyal oluşum ile genişlemeye devam etmektedir.

Üstelik şuan Kucoin ve Gate.io üzerinde borsa'da işlem görmektedir.

Üye olduğunuzda; Linkedin ile giriş yapabilirsiniz. Tüm verilerinizi anında dump edebilir ve profilinizi doldurmanız gereklidir. Ayrıca, referans kazanmanız için; profilinizin 3. kademe de dolu olması lazım. Mail onaylı olmanız lazım, enaz 1 sosyal medya hesabıyla onaylı olmanız lazım.

Şuan 0,08$'dan işlem görmekte, en son akşam üstü 0,14$'a kadar çıktı.

Hemen Katılın , kazanın arkadaşlar!

Kesinlikle; referanslarınızdan kazanmak için üye olduktan sonra , tüm profil bilgilerinizi tamamlamanız gerekmekte ve mailinize gelen onay mailini onaylamanız lazım!

Referanssız : 
    https://dock.io

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ciddi takip edilmesi gereken bir oluşum. Bayağıdır bakınıyordum unutmuşum. KYC istiyor mu?

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Ciddi takip edilmesi gereken bir oluşum. Bayağıdır bakınıyordum unutmuşum. KYC istiyor mu?

Şuan için yok, yalnız eth wallet'lara çekimi 3 gün kadar sürüyor token'ların hocam. telegram grubundan öğrendiğim kadarıyla.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

knk üye oldum ama vermedi :( 

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

knk üye oldum ama vermedi :( 

Onay maili gelince onaylayıp profili aktif et hocam, sonrasında tüm bilgileri doldur profile sekmesinden. Foto, kısaca iş tecrübelerin vs... Linkedin'den komple kontaktlarını çekebilirsin, Gmail'den de. Bu şekilde otomatik davet atarsın herkese. Onlar profillerini doldurup, maillerini aktif ettikçe de yansımaya başlar bakiyeler. Bende henüz 4 kayıt yaptım, bekliyorum bakiyelerin gelmesini. Mutlaka profilini eksiksiz olarak doldur, zaten aşama aşama ne yapman gerektiği konusunda yönlendiriliyorsun . Telegram grubuna katıl, profili doldur, linkedin veya gmail hesabını sisteme bağla, bir sosyal medya hesabını ( enaz ) tanımla sisteme.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Özetle amaçları ne kadar bilgi varsa toplamak bunun karşılığında da para vermek.

Yanlış mı yorumluyorum? Facebook bunu para vermeden yaptı bunlar para veriyor mantıklı aslında :)

Anıl
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı

Özetle amaçları ne kadar bilgi varsa toplamak bunun karşılığında da para vermek.

Yanlış mı yorumluyorum? Facebook bunu para vermeden yaptı bunlar para veriyor mantıklı aslında :)

Proje, tüm sosyal medya hesaplarını tek bir kanalda toplamak ve bunu bir ağa dönüştürmek. Benim anladığımda bu :) Ama haklısın hocam , en azından facebook'dan ziyade bunlar projelendirip para veriyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

parayı hemen elimize alabiliyoz mu. Alabiliyosak hrmrn sahtekalığa başlayak :D 

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

parayı hemen elimize alabiliyoz mu. Alabiliyosak hrmrn sahtekalığa başlayak :D 

Hocam onaylanmış profillerden sonra hesabınıza yansıması 3 günü buluyormuş. Sonra onu ETH wallet'a çekip, direkt borsa hesabınıza atabilir - exchange yapabilirsiniz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

hocam varya adamın hasısın zengin felan olursam unutmam seni :)

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı

hocam varya adamın hasısın zengin felan olursam unutmam seni :)

Rica ederim hocam :) Referans ile üye olursan bende unutmam seni :P

Toplam Hit: 2273 Toplam Mesaj: 13
dock.io