folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ezberin Kalıcı Olarak Hafızada Kalması İçin Ney Yapmak Gerek

Ezberin Kalıcı Olarak Hafızada Kalması İçin Ney Yapmak Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Bunun birçok nedeni var,beynin fazla dolu olaması,beynin hiç dolu olmaması, kafanın fazla çalışması veya kafanın hiç çalışmaması vs. ancak %90 farkındalıkla alakalı birşey.

Muhtemelen asosyal herşeyden(bilgisayar ve oyun hariç) sıkılan sevimsiz bir yapıya sahipolabilrisin(öylesin demiyorum) bu tip durumlarda anı yaşamama yani yaşayamama görünür buda onu etkiler,hemde çok etkiler, mutfağa çayını tazelemek için gidip çay bardağını mutfağa koyup geri bilgisayarın başına oturabilrisin, hatta çayını doldurup almadan gelip oturabilirsin,tabi bunu muhtemelen sitedeki birçok kişi yaşıyordur

Bunun yaşanmasının sebebi işte sürekli beynin çalışması, plan plan plan,iş iş iş , sürekli geçmişe pişmanlık veya gelecekle alakalı asla yapmayacağınız planlar vs

İlacı ise kafanı boşalt bi ot böcek neyim gör daha fazla dışarısı olsun,daha fazla normalleş daha fazla sıradanlaşi bir müzik aleti edin, bir kız arkadaş bul, kitap oku, oyun değilde geleceğini şekillendirebilirsin

Ancak hepsi varsa, e bu ingilizce birazda yetenek işi mesela ben  hazırlık bitirip hocaya 'yarın quiz varmı' diye soramayan kişileri tanıyorum 

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 2590 Toplam Mesaj: 22