folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Hesabını Donduran Oldu Mu?

Facebook Hesabını Donduran Oldu Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, facebook hesabımı 2-3 yıl kadar dondurmak istiyorum fakat geri döndüğümde bıraktığım herşeyi yerinde bulamamaktan korkuyorum. bu kadar uzun süre hesap donduran oldu mu aranızda?

ben de sevgiden yanayım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Belli bir süreden sonra komple silindiğini biliyorum.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

14. günden sonra silinir tamamen.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Facebook hesabınızı sildikten sonra 14 gün boyunca hesabınız dondurulur ve silinme kuyruğuna girer. 14. günün sonunda hesabınız kalıcı olarak silinir ve kurtarılması, geri açılması mümkün değildir. Bu nedenle hesabınızla ilgili işlem yapmadan önce hangi işlemi yapacağınız hakkında doğru karar vermeniz gerekmektedir.

istediğin kadar dondurabilirsin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1 yıl donuk kaldı bir şey olmaz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

seçeneklerde geri geleceğim diye bir seçenek var. Onu seçerseniz sorun olmayacaktır. 1,5 sene hesabım kapalı kaldı. Açtığımda sorun yok idi.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

seçeneklerde geri geleceğim diye bir seçenek var. Onu seçerseniz sorun olmayacaktır. 1,5 sene hesabım kapalı kaldı. Açtığımda sorun yok idi.

geri geleceğim deyince 7 güne kadar izin veriyor hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

1,5 sene kaldı hocam benim hiçbir şey de olmadı. O şekilde yaptığımı biliyorum. Eğer siliyorlarsa beni dinleyip donduranların vay haline :D :D sağlam küfür yerim açmaya çalıştıklarında.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    kofcu bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Asiri sacma degil mi yahu derdin 7 gun olsa giris yapmayiverirsin zaten dondurmak nedir.

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    kofcu bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Asiri sacma degil mi yahu derdin 7 gun olsa giris yapmayiverirsin zaten dondurmak nedir.

haha.. aynen onlar da saçma bulduğu için şöyle bir uyarı çıkıyor:

Hesabını dondurmak yerine çıkış yapmak ister misin?
    Hesabını donduruyorsan, Facebook'a giriş yapmak için kullandığın e-posta adresine veya telefon numarasına hala erişiminin olduğundan emin ol. Böylece istediğinde tekrar giriş yaparak hesabını kolayca yeniden etkinleştirebilirsin.

sonrasından emin olamadığım için dondurmaktan vazgeçtim ya.. bu hesabımı şu tarihe kadar kullanmayacağım diye yazdım geçtim.

geri döneceğim seçeneği de şu şekilde bu arada:

< id="u_0_b" style="font-family: inherit; font-size: 12px; letter-spacing: inherit;" name="reason" ="" value="TEMPORARY" />Sadece bir süreliğine. Geri döneceğim.

Hesabımı < id="auto_reactivate_delay" style="border-color: #bdc7d8; padding: 2px; font-family: inherit; font-size: 12px; letter-spacing: inherit;" name="auto_reactivate_delay"> < value="1">1 gün < value="2">2 gün < value="3">3 gün < value="4">4 gün < value="5">5 gün < value="6">6 gün < ed="ed" value="7">7 gün  sonra otomatik olarak yeniden etkinleştir
    kofcu tarafından 04/Eyl/16 20:06 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Hesabi dondurmak ve silmek için dondurmak farkli şeyler.

Normal şekilde dobdurursan birşey olmayacaktır.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
Toplam Hit: 2716 Toplam Mesaj: 17
facebook hesap dondurma