Facebook Hisse Senedi Satin Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

feysbuk hisse senedi alıp resmini çekicem profil resmi yapıcam. layklayın emi :F

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

HannibALgan bunu yazdı:
    -----------------------------

Henüz araştırmadım. Eğer Facebook hisseleri İMKB'de de işlem görüyorsa Türkiye lokasyonlu olarak İMKB'den almanız mümkündür. Hangi ülkenin borsasında işlem gördüğünü, Türkiye'den hangi banka aracılığı ile hisse alacağınızı öğrenirseniz işiniz kolaylaşır. Kolay gelsin.

Saygılar 

-----------------------------

ahaha artık ciddiyeti artırıyo :D

ne yapmayı düşünüyorsun fb hissesiyle hocam

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yatırım diye buna denir:

Dünyaca ünlü U2 grubunun solisti Bono, sahip olduğu Facebook hissesi sayesinde dünyanın en zengin rock yıldızı olacak. Bono'nun ortakları arasında olduğu yatırım fonu Elevation Partners'ın bugün itibariyle 1.5 milyar doları geçtiği tahmin edilen Facebook hissesi ile dünyanın en zengin rock yıldızı olan efsanevi İngiliz müzik topluluğu The Beatles'ın üyelerinden Paul McChartney'in bu ünvanını elinden alması bekleniyor.

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kopan arkadaş nerden koptugunu söylesin lütden kaynak yaptırırız. hisse alınıp ne yapılıyor bilgin yok sanırım ? bu konuda biraz araştır benim nerden alınır derkenki sordugum soru zaten anlayan arkadaşlar bilgi verdi hangi bankadan  ancak tr deki bankalar daha aracı olarak işlem yapmıyorlar pazartesi günü başlayabilecegini belirttiler. her konuyu geyiğe ceviren üyelerin zeka seviseyi konusuna girmiyorum.  yardım eden arkadaslara bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.   noneyim hocam yatırım amaçlı başka amaç yok cok fazla paramız yok ama degerlendirmek amaçlı ideal bi yatırım, bugün bono yada facebook duvarlarını boyayan graffiticnin hsselerden en akdar kazandıkları ortada tabiki bizler o kadar olmasada yine bir kaç kuruş kazanmak amaçlı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

burayı incelermisin eğer alım yaparsan beni de bilgilendirirmisin 

http://community.nasdaq.com/community-ratings.aspx?stockticker=FB

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

türkiyeden bi aracı kuruma yatırım hesabı aç yurtdışı piyasalarda işlem yapmak istedigini söyle parayı yatır işlemi gerçekleştirsinler bakkaldan ekmek almak kadar basittir

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Walt Disney de iyi para getiriyormuş haberiniz olsun

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

zaten 38'den açıldı beyler. :) almanızı tavsiye etmem balon misali şişiriliyor şu an bence.

. . .. . ... .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

nasdaq'ta işlem görüyor.

38 dolardan açılıp 38.57 ile kapattı günü. Güzel rakam belirlemişler busted ipo korkuları boşa çıktı.

Belki bir süre daha yükselir; ama ben olsam uzun vadede güvenmezdim.

He is finding himself.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    Hocam sen aldinmi hisse ne kadardan aldin. Ay basinda bende almayi dusunuyorum ama oyle toplu param yok 1 yada 2 tane alirim 80-100 lira gozden cikardim her ay 1 tane alsam kardir. Kenarda yatirim olsun. Bide benim akbankta hesap var acaba onun uzerinden alabilirmiyim. Ayrica o hesabi cati hesabindan ogrenci hesabina cevirmistim yillik 50 tl kesiyo ibneler diye bu hesaptan islem yapinca tekrar turu degisirde para keserlermi ?

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 3516 Toplam Mesaj: 23