folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Sayfasını Yorumlara Kapatma...

Facebook Sayfasını Yorumlara Kapatma...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba müritcanlar,

Sahip olduğum bir facebook sayfasının tüm paylaşımlarını yoruma nasıl kapatabilirim? Canı sıkılan spam reklam şeklinde yorum yazıyor. Çok sıkıcı ve zaman kaybettiren bir durum. Eski sürümde varmış diyorlar (internet aramasının yalancısıyım) şu anda ki sürümde mevcut mudur?

Saygılar

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

maalesef

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merakımdan soruyorum, yapan ibneler nasıl yapıyor acaba?

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı

geçmiş olsun hacklenmıssın . hackleyen kısı benım adımı bılıyormus . Bana konunda adımla hıtap ettı . 

Hangı facebook sayfan bu 

tutturda oynadıgın kuponları paylastıgın bır konun vardı orada kı sayfan mı 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

Abi normal kişi hesabı aç, sayfanda da duyur artık buradan yayınlıcam kuponları diye. ayarlardan da yorumları sadece arkadaşlarım olarak ayarlarsan arkadaşın olmayanlar yorum yapmaz. beğenme paylaşma yapabilir, seni de takip edebilir, ayrıca böyle daha iyi olur sen bişey eklediğin an takipçilerinin timelineına düşer paylaşımın

hsyN tarafından 20/Ara/14 17:35 tarihinde düzenlenmiştir

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Etkileşime girmek istemiyorsan bir sosyal ağ senin aradığın mecra olmayabilir hiç bunu düşüdün mü? Bu tip ağların esas amacı karşılıklı iletişimi belirli seviyede sunmaktır. Senin bahsettiğin normal bir web sayfasının yaptığı bir iş gibi görünüyor. Neden paylaşımını böyle bir ortamda gerçekleştirmiyorsun? Yorum özelliği eklemediğin müddetçe kimse senin istemediğin bir şeyi senin sayfana yazamaz. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı

geçmiş olsun hacklenmıssın . hackleyen kısı benım adımı bılıyormus . Bana konunda adımla hıtap ettı . 

Hangı facebook sayfan bu 

Hipo, hackleyen dalyarrağın müritlerden biri olduğu ile ilgili şüphelerim var.

Evet dediğin gibi, tutturda ki kuponları paylaşıyorum arada ama gel gör ki bazı pezolar sadece spam reklam atmak için yorum yapıyor hımına...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı

Hangı facebook sayfan bu 

Evet dediğin gibi, tutturda ki kuponları paylaşıyorum arada ama gel gör ki bazı pezolar sadece spam reklam atmak için yorum yapıyor hımına...

benım adımı bılen adamları pm le gonderırım ıstersen . da ben hacklendıgını de pek dusunmuyorum acıkcası . konu boka sarınca dıger konuları actın gıbı geldı bana  ama umarım hacklenmıssındır. 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı

Hangı facebook sayfan bu 

benım adımı bılen adamları pm le gonderırım ıstersen . da ben hacklendıgını de pek dusunmuyorum acıkcası . konu boka sarınca dıger konuları actın gıbı geldı bana  ama umarım hacklenmıssındır. 

Yok hafız under reyizin elinde IP listesi var, benim giriş yapmadığım da gayet ispatlı bir şekilde belli.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı

Hangı facebook sayfan bu 

Yok hafız under reyizin elinde IP listesi var, benim giriş yapmadığım da gayet ispatlı bir şekilde belli.

hocam adın çıktı dokuza artık burada facebook hesabım hacklendi diye konu açıp facebook sayfasında da da tahribat hesabım hacklendi diye yorum atıyosun garip yani

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Karslı dayı ne oldu :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 3391 Toplam Mesaj: 27