folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Facebook"Tan Bir Yenilik Daha

Facebook"Tan Bir Yenilik Daha

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Değişime gittikçe eleştirilen sitede son yenilikten etkilenmemek için sadece 3 gününüz var

Tasarımını sürekli değiştiren, hatta bu değişimler nedeniyle çok da eleştirilen sosyal iletişim sitesi facebook'tan bir yenilik daha...

Üstelik bu yenilikten etkilenmemek için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor... 13 Haziran'da saatler 07:01'i gösterdiği anda yenilik devreye girecek. Bu  özellikten yararlanmak için şimdiden harekete geçmek gerekiyor.

ARTIK KULLANICI ADI İSTEYECEK

Facebook'ta oturum açarken mail adresi ve şifre gerekiyor. Bu işlemin uzun sürmesi insanları sıkabiliyordu. Bu karmaşaya son vermeyi hedefleyen Facebook 13 Haziran'dan itibaren 'kullanıcı adı' uygulamasını devreye sokacak. Kullanıcı adını almanız için çok zamanınız olmayabilir. Çünkü 13 Haziran 07:01'de devreye sokulacak sistem 'kim önce gelirse o alır' mantığıyla işleyecek.

(Ç)Alıntıdır.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

böle salak işmi olur la :| adamlar resmen hitlerini düşürmeye çalışıyorlar takıldığımızda yok bu sıralar ama :| 

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    kaç milyon kişi bu haberden haberdar olamıcak ondan fasofiso

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aquila
    Aquila's avatar
    Erkek

Marilyn bunu yazdı:
    -----------------------------
    kaç milyon kişi bu haberden haberdar olamıcak ondan fasofiso

Facebook'u açtığında direkt karşına çıkıyor =) Eğer aktif kullanıcıysan kaçırman imkansız gibi bir şey

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    ben erken kalkıp adıma özel kullanıcı adı almak istiyorum kullanıcı adım sadece normal adım olcak ii olur aslında :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocam o bu deil o sıraya girip saldırma olayı saçma şimdi benim kullanıcı adım handsome ise kesin onu binlerce kişi alıcak bende facebook.com/handsome_gfb_1907

gibi öküzümsü sonu hotmaille biten mal maillar gibi bi kullanıcı adımı alıcam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    orkut.com rulaz :Q

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

5 haftadır açmıyorum pardon hocam

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yeah bunu yazdı:
    orkut.com rulaz :Q

aynen /:

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Yahu hesap alabilmeniz için mail gönderdik diyo.Kaç saat oldu bi mail gelemedi ak :|
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

....
Toplam Hit: 2424 Toplam Mesaj: 17