Fake Mail!!! Hangisini Gönderecezz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Buyur hoca iki mail adresini de yazdım,ikisine de kullanabilrsin. İstersen kodlarını aç bak senin adreslerin var neyse iyi çalışmalar

Download Linki: http://www.hemenpaylas.com/download/417192/Fake_Mailler.zip.html

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    teşekkür ederim kardeş burdaki herkes senin gibi olsa daha ne! kimisi kötüler bölee bilmeyeni kimside teşvik eder fark budur!

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hoca olayı yanlış yorumlama,ben seni teşvik etmedim,sadece çok istedin ve kavga çıkmasını engellemek için verdim.Bu bir

İkincisi ise,teşvik etmek istediğim konu,üretici ol.Al eline bir programlama kitabı kendin yaz birşeyerler,gerek php,asp veya delphi,visual basic,c,cpp gibi öğren. Bunlar daha yararlı şeyler,bunlara her zaman teşvik ederim.Bence hiç vakit kaybetmeden başla,internette döküman bol,olmazsa ben yollarım,bu teşvik tüm arkadaşlar için de geçerlidir

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Ahan da yine karşınızda tahrinin iyilik meleği Ertan... Üslubu da iyi... Helal olsun walla... + sonsuz... SaYGıLaR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    dediğin gibi olsun kardeş tekrar saol.

matematik24.com
Toplam Hit: 2175 Toplam Mesaj: 16