folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Farklı Fikirlere, Farklı Beyinlere İhtiyacım Var.

Farklı Fikirlere, Farklı Beyinlere İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

@vardamir  ; Platform izlediği video göre hareket etmiyor aslında.  Üstteki kişinin hareketine göre hareket ediyor, yani yaylı bir sistemimiz var aşağıda. Yeni videolar geliştiremiyorum, vr yazılım çok daha farklı  bir konu. Piyasada olanları kullanıyoruz,kullandırıyoruz.  Ayrıca bu proje yurtdışında var. Biz birebir olmasada %90 aynısını yaptık.   Yurtdışında satış fiyatı  10.000 $ civarındaydı.  Türkiyede ise üretimi sadece biz yapıyoruz

@DaSpOnGe  nasıl yürücez hocam ? Yürüyemedik işte. Yol,yordan arıyoruz

@Easx Kapı kapı gezerek olcak birşey değil hocam sanırım.  Ve  kendimiz bir video oluşturamayacağımız için  firmaya özel bir çalışma yapamayız.  Ali Ağaoğlu binmişti vakti zamanında  ..

@end Markamız " Farmet Sanal Dünya"  ama site dediğinz gibi iki ortağın ismiyle birleşen bir isim.  Buna şimdiye kadar hiç takılmadık, Sitenin isminden dolayı almamazlık yapan olmadı. Ama ilerleyen zamanlarda değişiklik gösterirmi bilmiyorum.

@GodKlaus oyun keyifli görünüyor gerçekten:) 

@NoktaliVirgul  şuan şehrimizde  dediğinz tarz işi yapan vr cafeler var.

@Lupin  aslında hocam ne iş yaptığımızı siteden apaçık yazdık. Videoda da belirttik.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vardamir
    vardamir's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı

@vardamir  ; Platform izlediği video göre hareket etmiyor aslında.  Üstteki kişinin hareketine göre hareket ediyor, yani yaylı bir sistemimiz var aşağıda. Yeni videolar geliştiremiyorum, vr yazılım çok daha farklı  bir konu. Piyasada olanları kullanıyoruz,kullandırıyoruz.  Ayrıca bu proje yurtdışında var. Biz birebir olmasada %90 aynısını yaptık.   Yurtdışında satış fiyatı  10.000 $ civarındaydı.  Türkiyede ise üretimi sadece biz 

Tamam bunun icin kosgeb bile yazabilirsiniz.pazarinizi iyi tanitip ikna edebilirseniz uretim icin para alabilirsiniz.ayrica tanitim vs icin ayrica para alirsiniz. 

Bu sekilde hem para hemde zaman kazanabilirsiniz.

Neyse bunlari dusunmussunuzdur zaten.cok merak ettigim bisey aslinda bu. Benzer bir proje aklima gelirse sizinle iletisime gecmek isterim

glossiness effect
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı

@vardamir  ; Platform izlediği video göre hareket etmiyor aslında.  Üstteki kişinin hareketine göre hareket ediyor, yani yaylı bir sistemimiz var aşağıda. Yeni videolar geliştiremiyorum, vr yazılım çok daha farklı  bir konu. Piyasada olanları kullanıyoruz,kullandırıyoruz.  Ayrıca bu proje yurtdışında var. Biz birebir olmasada %90 aynısını yaptık.   Yurtdışında satış fiyatı  10.000 $ civarındaydı.  Türkiyede ise üretimi sadece biz yapıyoruz

@DaSpOnGe  nasıl yürücez hocam ? Yürüyemedik işte. Yol,yordan arıyoruz

@Easx Kapı kapı gezerek olcak birşey değil hocam sanırım.  Ve  kendimiz bir video oluşturamayacağımız için  firmaya özel bir çalışma yapamayız.  Ali Ağaoğlu binmişti vakti zamanında  ..

@end Markamız " Farmet Sanal Dünya"  ama site dediğinz gibi iki ortağın ismiyle birleşen bir isim.  Buna şimdiye kadar hiç takılmadık, Sitenin isminden dolayı almamazlık yapan olmadı. Ama ilerleyen zamanlarda değişiklik gösterirmi bilmiyorum.

@GodKlaus oyun keyifli görünüyor gerçekten:) 

@NoktaliVirgul  şuan şehrimizde  dediğinz tarz işi yapan vr cafeler var.

@Lupin  aslında hocam ne iş yaptığımızı siteden apaçık yazdık. Videoda da belirttik.

Slogan olarak " Ali Ağaoğlu da bizimkine bindi ama yine de siz bilirsiniz " :D 

işi yaymak amacı ile büyük avmlere ya da ziyareti çok olan yerlerin yanına yöresine uygun biryere koyarak en azından dikkat çekilebilir.

Bir de en önemlisi viral bir reklam lazım. Saykodalik bişey de olabilir ki sosyal medyada hızla yayılsın hem free reklam olur güzel olur. 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Kapi kapidan kastim aslinda buyuk firmalarin satin alim mudurleri vs. :) 

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı

Pardon da neyin üretimi hocam? Bu cümleni görene kadar girişimci ruhunu takdir ediyordum da resmen işkembeden sallamışsın...

DK2 yi yurtdışından getirmek, (oyunları zaten internette bolca var)

Sanayide yaylı platformu yaptırmak,

Oyun bilgisayarını toplamak,

Nasıl bu işi Türkiye'de tek sizin yaptığınızı söyletebilir anlam veremedim. Sahibinden'e bakın en basitinden bu parçaları bir araya getirip platform satan zaten onlarca kişi var.

Kullandığınız gözlükte zaten artık çok eski, miadını doldurmak üzere. İşi büyütenlerde artık CV1 kullanılıyor. Hareket algılayıcı sensörler ve xbox kollar ile birebir oyunun içinde olunabiliyor artık. Zaten piyasadan biraz haberi olan avmlere vb basit sistemlerle girmekte pek mümkün değil. 

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
Toplam Hit: 2194 Toplam Mesaj: 16
oculus vr sanal gerçeklik