folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Farklı Şehirlerin İp'lerini Kullanma

Farklı Şehirlerin İp'lerini Kullanma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben yurtiçi vpn kullanmak istiyorum mesela trabzonda yaşıyorsam istanbul izmir ankara antalya adana gibi birçok şehirin konumunu kullanarak web sitelerine giriş yapmak istiyorum veya google tarayıcımdan sorgulamalar yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ?

Bildiğiniz somut ve gerçekten sonuç alabildiğiniz yöntemler nelerdir ?

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

hocam web proxy arıyabılırsın bunun ıcın

https://hidemy.name/en/proxy-list/?country=TR#list

asagıdakı lıste paylasan sıteler onlardan bulabılırsın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    lazz bunu yazdı

hocam web proxy arıyabılırsın bunun ıcın

https://hidemy.name/en/proxy-list/?country=TR#list

asagıdakı lıste paylasan sıteler onlardan bulabılırsın

tam anlamadım hocam

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

Amerika icin vs. gecerli olsada, Türkiye'de sehir bazinda Ip dagitimi yok diye biliyorum hocam. 

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Şehir bazlı ip yok. İcann firması ülkelere ip blok tanımlar. Bizimkiler de o blok içerisinden kullanır. Farklı şehirden ip göstermenin bir özelliği yok. Yerli sunucu kiralarsın Ankara'dan, tranzondayken ip adresin Ankara görünür ama log tutulduğu için bir anlamı olmaz. Tabi ne yapmak istediğine bağlı.

Errare Humanum Est
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Şehir bazlı ip yok. İcann firması ülkelere ip blok tanımlar. Bizimkiler de o blok içerisinden kullanır. Farklı şehirden ip göstermenin bir özelliği yok. Yerli sunucu kiralarsın Ankara'dan, tranzondayken ip adresin Ankara görünür ama log tutulduğu için bir anlamı olmaz. Tabi ne yapmak istediğine bağlı.

Hüleyn, nerelerdesin sen GhostBuster ? görünmüyordun uzun zamandır. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı

İşler aşırı yoğunlaştı. Covid nedeniyle biz de biraz rolantiye almak zorunda kaldık. Arada mesaj atanlar oldu, onlara bile cevap veremedim. Görüyorlarsa sövmesinler :D

Errare Humanum Est
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı

İşler aşırı yoğunlaştı. Covid nedeniyle biz de biraz rolantiye almak zorunda kaldık. Arada mesaj atanlar oldu, onlara bile cevap veremedim. Görüyorlarsa sövmesinler :D

^^D`

~@~

Tarkan, Nasıl geçti habersiz.

İnceSaz , ince ayar . hüleyn @RoarK ^^p`

RitmFarbRacourci tarafından 31/Mar/20 04:13 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1049 Toplam Mesaj: 7
vpn dns