folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Fatih Terimin Teröre İsyanı

Fatih Terimin Teröre İsyanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Helal olsun fatih hoca ya.. hükümetin yapamadığı adam gibi açıklamayı kendisi yapmıştır. Sanırm aynı saatlerde çiçeği burnunda milletvekili hakan şükür maç

yorumluyordu utanmadan.. eee parası az gelmiş ya vekilliğin adam meclisten çok futbol işleriyle uğraşıyor hala para kazanmak için. zihniyete bak arkadaş

yaa... 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    BlackHorn bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı
    BlackHorn bunu yazdı

Hocam sen bir koyu ümmetçi akp yandaşı olarak bu haberi nasıl yorumladın merak ediorum. Görüşlerini alalm.

bana  diyosan bu yorumu bak alta ne yazdım konuyu ahmete mehmete taşıma  konuyu bu bir

ikincisi akp yandaşı bilmem ne yandaşı sen kimsinki beni sınıflandırıyorsun ocu bucu diye nerde hangi yorumumda gördün birini savunduğumu ?

üç olarakda ümmetci gibi saçma sapan kişiliksiz karaktersiz bi yorum görmedim ben ömrümde elhamdülillah müslümanız?

Hocam imzandan bile belli zaten tipik akp seçmeni olduğn. Amacım tartışma çıkarmk diil akp yandaşların bu konuya nasıl baktığını öğrenmekti. Neyse tartışılcak bişey yok göründüğü kadarıyla. Forum "akpli değilim ama..." diye cümleye başlayn takiyecilerle dolu.

hoca sınırlarını aşıyorsun sen. milleti fişlemek senin haddine değil.. Kimsenin haddine de değil. tahribatta tek bir fişleme yöntemi var o da hıyarlık madalyası ve senin ona buna (bana da dahil) yaptığın tek laf akp li damgası vurarak bu hıyarlık madalyasını almaya hak kazandığını düşünüyorum.

millete b*k atacağına konu ile ilgili yazı yaz, insanlara fikrini söyle, bir şeyler geliştir bir şeyler üret. mahalle karısı gibi dedikodu yapma. 

ne tahribat üyesi olarak ne de bir insan olarak yaptığın yakışmıyor.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Bıçak kemiğe dayandı

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı
    Biocyte bunu yazdı

Neden bu kadar büyütülüyor ki anlamadım? Bu konular hergün halk arasında çok daha hararetli konuşuluyor zaten. Biri çıkıp tv de atarlandığında da herkes alkışlıyor. Sosyal bi ayaklanmanın başlangıcı olursa eyvallah. Ama 1-2 kişi daha cıkar en fazla konusur sonra unutulur zaten yine. Bu halk sayesinde para kazanmasını biliyorlar. Hadi bakalım sayın ünlüler (oyuncular,futbolcular  vb..) şimdi kazandığınız paranın hakkını verme zamanı. Çıkın halkınız için bişeyler yapın.

toplumsal mücadeleler hiçbir zaman o toplumun % 100 üyle yapılmamıştır. ancak % 10 un uyanması şarttır.

büyütecek bişey yok bencede ama birilerinin siyasetten uzak olarak bu gidişe tepki vermesi gerekiyordu hatta yetmez birileri çıkıp tepki verirse bişeyler değişir ama susarsak cobanlarımız hallerinden memnun bunlar der bildiklerini yapar.

ama tepki derkende bi yerleri yakıp yıkmak değil ama koyun gibi susmamız lazım

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    BlackHorn bunu yazdı

Hocam kimseyi fişlediğm faln yok. Gören görüyo zaten. Dürüst olun canımı yiyin diyom sadece size. El altından akp propagandası yapıp "akpli değilim ama..." diye cümleler kurmayın hocam. Mert olun dürüst olun. Nese tartışmayı uzatmıcam. Forum kirlenmesin. Haydi hayırlı tıraşlar.

Sana daha önce de cevap verdim. Benim için bir kılıf biçip bana o kılıfı giydirme hakkın yok. Ben bir siyasi görüşe sahip değilim. Olsam söylerim kimseden çekinecek bir halim yok. Sadece bazı kanunlardan dolayı bazı şahıslara (Adnan Oktar, F. Gülen v.s. diye gider) laf edemiyorum. 

akp nin yaptığı doğru şeyler var, bunu inkar etmek ne kadar mantıklıysa akp yi mükemmel görmek ya da en iyi görmek de o kadar mantıklıdır. konunun akp ile

ilgisi olmamasına rağmen ve konuyu açan arkadaşın insiyatifine sığınarak diyorum ki;

akp bir çok konuda işi elini yüzüne bulaştırdı, izlediği bir çok politika yanlış ama arkaplanda bilmediğimiz şeyler de olabilir. Belki yapmak isteyip de yapamıyor

belki yapmıyor belki cidden uşak .. yaptıklarına bakarak zaten çoğu insan gibi ben de yanlış yaptıklarını düşünüyorum ama yine de işin arkaplanını bilmek

gerek. Senin gibi bir şeyleri kestirip atmıyorum, araştırıyorum öğreniyorum. türk ordusunun kandile girmemesini mantıklı buluyorum mesela. Çünkü oranın

şartlarını arştırırsan bunun çok zor olduğunu göreceksin. Şimdi bunu söyledim diye mi akp propagandası yapmış oluyorum..

Ayrıca durduk yere fatih terim ile konu açan birine hiç alakası olmadan sen akplisin yorumunu söyle gibi absürd bir şeyler yazmışsın. O kişi akp li ya da değil

sana ne? Olsa dahi eleştiremez mi? Ben anlamıyorum ki neden bu kadar çok önemli. İnsanlar değişir bunu unutma. Her insan da aynı düşünmek zorunda

değildir ve kimseye hesap vermek de zorunda değildir düşüncelerinden dolayı. Hele birisinin, kalkıp da  bu akpli diye fişlemeye kalkması hiç hadddine

değildir. Kendi özgürlük alanında oyununu oyna, başkalarınına karışma.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

amk herkesde akp düşmanı:)

Fatih hocanın çok içten konuştuğu belli oluyor.iyi adama benziyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    BlackHorn bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı
    BlackHorn bunu yazdı

Hocam sen bir koyu ümmetçi akp yandaşı olarak bu haberi nasıl yorumladın merak ediorum. Görüşlerini alalm.

bana  diyosan bu yorumu bak alta ne yazdım konuyu ahmete mehmete taşıma  konuyu bu bir

ikincisi akp yandaşı bilmem ne yandaşı sen kimsinki beni sınıflandırıyorsun ocu bucu diye nerde hangi yorumumda gördün birini savunduğumu ?

üç olarakda ümmetci gibi saçma sapan kişiliksiz karaktersiz bi yorum görmedim ben ömrümde elhamdülillah müslümanız?

Hocam imzandan bile belli zaten tipik akp seçmeni olduğn. Amacım tartışma çıkarmk diil akp yandaşların bu konuya nasıl baktığını öğrenmekti. Neyse tartışılcak bişey yok göründüğü kadarıyla. Forum "akpli değilim ama..." diye cümleye başlayn takiyecilerle dolu.

ya seçim sandığında yanımdamıydın nerden biliyosun akpli olduğumu ?tartışma çıkarmak olmasa amacın millete saldırmazsın yandaş taraf bilmem ne nasıl baktığını bilmek istiyorsan git onlara sor ya sende nasıl bi zihniyet var nasıl bi beyin yapısı var insanları sınıflandırmak ve kendini insanlardan üstün görerek insanlara acayip acayip kelimelerle hitap etmek anlayamıyorum ama neyse altta bi buton var sen ona tıkla Allaha%20Havale%20Et

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Farkımız Galatasaray'ımız diyen birisi çıkmadı la bravo :)

Fatih hocayı bu konularda çok seviyorum 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

bu forumda bu tür konular hakkında yazı yazanı gördümm ama milleti eleştirmekten öteye gideni görmedim.

madem sosyall ayaklanmalar, protestolar yapmamız lazım billmemkaçbinlik forumuz niye biz başlatmıyoruz?

not: herhangi bir siyasi görüşü yada herhangi bir konuyu desteklediğim yoktur. ancak iş klavye eleştirisiyle bitmiyor.

burada binlerce yüksek derecede bilgisayar kullanan şahıslar mevcut.

ve bi o kadarda tuttuğunu koparacak insan.

sokakları sallamakta, interneti sallammakta bizim elimizde.

fuck the system!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    umbatu bunu yazdı

bu forumda bu tür konular hakkında yazı yazanı gördümm ama milleti eleştirmekten öteye gideni görmedim.

madem sosyall ayaklanmalar, protestolar yapmamız lazım billmemkaçbinlik forumuz niye biz başlatmıyoruz?

not: herhangi bir siyasi görüşü yada herhangi bir konuyu desteklediğim yoktur. ancak iş klavye eleştirisiyle bitmiyor.

burada binlerce yüksek derecede bilgisayar kullanan şahıslar mevcut.

ve bi o kadarda tuttuğunu koparacak insan.

sokakları sallamakta, interneti sallammakta bizim elimizde.

Tunus yada cezayir değiliz sözde sosyal medya dan isyan başlatalım bi kere baştakiler sosyal medyayı siklemiyor o yüzden yürüyüş , onunda sonu biber gazı

Toplam Hit: 4284 Toplam Mesaj: 26