folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Faydalı Chat Programı - Tictoc

Faydalı Chat Programı - Tictoc

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocalar msni zaten sevmiyordum, msnin kapanıp skype'in zorla dayatılmasıyla daha beter oldu. Yazdığım mesajlar yarım saat sonra ulaşıyor, dosyalar gitmior, program kullanışsız, anlamsız cpu ve ram tüketiyor.

Open source alternatifleri de mobilde kullanışsız kalıyor.

Henuz beta aşamasındaki tictoc gayet güzel bir uygulama, pek kullanıcısı yok ama hızlı yayılır diye düşünüyorum. Hem mobilde hem windowsdan kullanılabiliyor, reklam fln göstermiyor. iletiler çok hızlı gidiyor, dosya gönderme ve depolama özellikleri çok iyi.

Programı bir arkadaştan öğrendim, arkadaşı bu firmada çalışıyormuş ve serverda herhangi birşekilde video ve yazıların kaydedilmediğini duydum. bu da büyük bir artı. Bir de 31 ocağa kadar arkadaşları ekleyene çeşitli hediyeler varmış. ayrıntılı bilgiyi yapıştırıyorum.

TİCTOC TÜRKİYE'DE

Whatsapp, Viber, Line, WeChat, MessageMe'nin de aralarında bulunduğu anında mesajlaşma uygulamalarına bir yenisi daha eklendi.
    Güney Kore'nin en büyük üçüncü holdingi olan SK Group çatısı altında geliştirilen Tictoc'un 20 milyon'un üstünde kullanıcısı var.
    Mobil ve masaüstünde de kullanılabilen bu uygulama Türkiye'de de hizmet vermeye başladı.
    Ama bu uygulama diğerlerine göre oldukça gelişmiş özelliklere sahip.

Tictoc kullanıcılarından 31 Aralık tarihine kadar 10 arkadaşa ulaşanlar arasından yapılacak çekilişle 50 kişi iPad mini sahibi olacak.

Her şeyi TicToc'layın

Mesajlaşmanın yanı sıra müzik,fotoğraf,video dosyalarını ve hatta belgeleri kolayca yeni TicToc ile paylaşın

Akıllı Dosya Yönetimi

Tictoc'u kullanarak fotoğraf, video, müzik dosyalarını kolayca paylaşın.
    TictocBox sizin yerinize mesajlaşmalarınızda kullandığınız resimleri, videoları ve diğer dosyaları kaydederek bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan bunlara ulaşmanızı sağlar.
    Dosyalar zahmetsizce akıllı telefondan ya da bilgisayardan erişilebilir ve sohbet ederken paylaşılabilir.

Kulüpler

Kulüpleri kullanarak grup sohbetlerinin bir adım önüne geçin ve aile, arkadaş, meslektaş, hobi ve diğer konulara göre mobil topluluklar oluşturun.
    Planlar yaparak veya hayatı paylaşarak anılarınızı Tictoc'layın!
    Arkadaşlarınızın resimlerini ve gönderilerini beğenin, yorumlayın ve Tictoc'layın!

Gelişmiş Video Özelliği

Diğer uygulamalardan farklı olan bu video özelliğinde, bir saatlik filmi göndermeyi örnek verecek olursak , aktarım süresi uzundur , zahmetli bir iştir.Ama bu uygulamada göndermeye bastığınız an kişi sorunsuz olarak filmi izlemeye başlayabilmektedir.

Her Yerde Erişim Olanağı

Mobil, tablet ve bilgisayar'da erişim olanağı sağlar.Konuşmayı mobilde bırakıp,bilgisayara geçtiğinizde aynı yerden devam etme özelliğine sahiptir.Aynı zamanda mobile gelen bir video dosyasını yine bilgisayarda izleyebilme olağanına sahipsiniz.

Diğer Özellikler

** Diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliği de her türlü veri transferini sağlaması.
    Örneğin diğer uygulamalarda video ve fotoğraf gönderebilirken bu uygulama fotoğraflar, çıkartmalar, videolar, gif,powerpoint dosyası, dokümanlar vb gönderimini yapmaktadır.
    ** Ücretsiz Yurtiçi ve Uluslararası sesli aramalar.
    ** 3G, 4G ve wi-fi erişimi AğlE.
    ** Kristal netliğinde bağlantı kalitesiyle tüm dünyadaki arkadaşlarınızla sesli arama yapma.
    ** Profil fotoğraf albümü altında depolanan profil fotoğraflarını kullanarak TicToc'un keyfini çıkarın.
    ** Arkadaş listenizi gizle,ekle,bul ve sil komutlarını kullanarak kolayca yönetin.

Tanıtım Videosu;

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NRPYMKjEIz8

İndirme linkleri (Android, iOS ve Windows Masaüstü Uygulamaları);

http://d.tictoc.net/

bu arada program için önerileriniz varsa feature request gönderebilirim.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Kullanışlı ve temiz arayüze sahip. Beğendim. Hatta ekleşelim. Çünkü kimsem yok. hesap: bayram

whoobay tarafından 17/Ara/13 09:25 tarihinde düzenlenmiştir

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

masaüstü uygulamasını açarken bende sunucu hatası veriyor başka veren varmı ? telefonda sorun yok

www.yesilgrow.com - Growshop
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

masaüstü uygulamasını açarken bende sunucu hatası veriyor başka veren varmı ? telefonda sorun yok

Bende de yaptı. 3. denemede çalıştı.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Reklam kokan hareketler bunlar :)

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

SK telekom sanırım StarCraft severler bilir. Kore Liginde takımı var ordan bi empati kurdum indiriyorum :)

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

Telefonda settingsde desktop uygulaması için izin açmak gerekior. biraz gereksiz bi setting ama onu açmadan çalışmıyo

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Hocam geçenlerde bir hışımla kurup geri silmiştim. Silme sebebimde sayfaya bile sığmayan izinler istemeseydi. her neyse öyle izin takıntısı olan biri değilim telefonda  google android yoluyla her türlü işini görüyor cebimizde vel hasıl-ı kelam sen ne düşünüyorsun bu izinler hakkında.

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

düzgün çalışmıyor malesef sürekli aktivasyon mail adresi doğrulama istiyor 

Edit;  telefon noyu verince giriş yapabildim. 5. mail aktivasyonunda aldı

siyahbereli tarafından 17/Ara/13 12:05 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hem bedava hem log tutmuyor

:S killanirim

underzero tarafından 17/Ara/13 11:06 tarihinde düzenlenmiştir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Hesabı nasıl kaydetcez bi yapamadım.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
Toplam Hit: 5083 Toplam Mesaj: 34