Fazıl Say

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Lich bunu yazdı

Nerede ibne nerede gay nerede götün önde gideni nerede bir türk düşmanı var gidip onu bulu öve öve bitiremiyorsun sende kaptan ibnesi

Tanımasam ciddiye alıcamda tanıyorum seni :) 

Senin gizli gizli aleyna tilki dinlediğini biliyorum. 

KaptaN tarafından 22/Eyl/18 22:48 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Lich bunu yazdı

Nerede ibne nerede gay nerede götün önde gideni nerede bir türk düşmanı var gidip onu bulu öve öve bitiremiyorsun sende kaptan ibnesi

Fazıl sayı götünle dinleyip, yandaş medyadan duyduklarında takip edip burda millete ibne damgası vurarak AB banını bu yaratığın hakettiğini düşünüyorum.  Şikayette edeceğim.

@Kaptan Son 4 aydır Nazım orotoryosunun eserlerini, ilk ve yeni şarkılar albümlerini yüzlerce kez dinlemişimdir.  Şiir kültürümün oluşmasında da Fazıl Say bana ön ayak olmuştur. Dünya'nın saygısını kazanmış adamları bazı şerefsizlere yedirmemiz lazım. Ben çevremdeki insanlara, hangi sanat branşı olursa olsun, yeterli değer verilmediğini düşündüğüm takdirde tanıtmaya tanıştırmaya çalışıyorum. Boynumun borcu biliyorum. Bu başlıkla senin de aynı yükümlülüğü hissettiğini düşünüyorum. Çok teşekkürler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lich
    Lich's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    Lich bunu yazdı

Tanımasam ciddiye alıcamda tanıyorum seni :) 

Senin gizli gizli aleyna tilki dinlediğini biliyorum. 

Aleynaya laf etme çok pis söverim

https://www.youtube.com/watch?v=GcGPedcPsOs

o(╥﹏╥)o 卐 ㏒ 卐
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

adam cok mutevazi bir insan 

yıllar once facebookumda eklıydı ozamanlarda bır dunya tıyatrocu vs de eklıydı. sasar kalırdım dunya starı adam trde nasıl ılgı cekmez dıye. 

oldukten snra kıymetı bılınecek ınsanlardan bırısı 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2510 Toplam Mesaj: 15
fazıl say piyano