folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder FBI'dan Şarj Adaptörü Uyarısı

FBI'dan Şarj Adaptörü Uyarısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Austen bunu yazdı

Her kişisel bilgi güvenliği başlığının olmazsa olmazı, filozof Cem Yılmaz'dan yapılan alıntı çok gecikmemiş.

Çünkü adam haklı hocam. Kim ne yapsın arandaki sevgilinle muhabbeti. Bu düzeneği yapan adamın hedefinde sen ben olmayız yüksek mevkideki adamlar olur. Kaldı ki zamanında cemaat Erdoğan'ı priz içine konan böcek cihazlarıyla dinlemişti.

http://www.cumhuriyet.com.tr/thumbs/580x338/Archive/2014/1/27/34027_resource/cats.jpg

çakma şarj aletini , yükek mevkili adam kullanmaz ki hacu

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Bunu samsung bataryaların'da buna benzer bir dinleme ciğazı takip sistemi entegre edildiği haberi felan yayılmıştı halk arasında ne kadar doğru bilemiyorum.

Emekli
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    WarHead bunu yazdı

Bunu samsung bataryaların'da buna benzer bir dinleme ciğazı takip sistemi entegre edildiği haberi felan yayılmıştı halk arasında ne kadar doğru bilemiyorum.

Onlar ampul beyinlilerdi :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    WarHead bunu yazdı

nfc bandını dinlenem cihazı sanıyordular :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

bu benim aklıma ne için gelmedi bu sefer parayı kırdım hemen düzeneği hazırlıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Haaa şu wireless açığından faydalanan şeymiş bu. Bunun asıl sorunu üreticilerin ip....liğinden kaynaklanmakta. Geçen ay logitech bu güvenlik sorunu ile ilgili unifying alıcıları için yeni firmware yayınlayarak sorunu ortadan kaldırdı. Ben güncelledim, kablosuz logitech kullanıyorsanız güncellemenizi tavsiye ederim:

https://forums.logitech.com/t5/Mice-and-Pointing-Devices/Logitech-Response-to-Unifying-Receiver-Research-Findings/td-p/1493878

Microsoft, a4tech vs diğer kablosuz klavye fare üreticileri hiç bir güncelleme yayınlamadı. FBI bağırsa ne yazar. Yan komşunuzda dinler sizi. Yeterki dinlemek istesino açık dolu kablosuz girdi/çıktı donanımınızı.

DrKill tarafından 31/May/16 20:16 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Elimizdeki telefon çok normal zaten. Şarj âletinden korkalim...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Lanet olası federaller

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 15083 Toplam Mesaj: 17
hacking hacker sarj adaptoru