folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Fenerbahçe Galatasaray Bileti Ve 2 Adet Bluetoothe Kulaklığım Satılıktır

Fenerbahçe Galatasaray Bileti Ve 2 Adet Bluetoothe Kulaklığım Satılıktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    tolgastain bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    fifsonic bunu yazdı

Bende GS'liyim ve stattaydım. Sanki alnımda GS'li yazıyor amk :D

Amk varsa cesaretin giy sarı kırmızı gir stada göstersinler sana stadı

Tabiki gösterirler. FB taraftarından başka ne beklenebilir ki...

Seni burda morartana kadar ezerdim ama du et senin gibi biri yüzünden ban yemek istemiyorum.Sırf senin bu futbol bilgisi 0 postundan dolayı mesaj yazıyorum yoksa kendimizi haklı çıkarma amacından değil yani.Ne beklenebilir ki dediğin takımın taraftarı kendini bilmez konuk takım taraftarı yüzünden masum bi genç hayatını kaybediyor ve sen gelmiş buraya cahilliğinle başkalarını ezme çabalarına giriyosun.

Bide şu Kadikoyden sampiyon gidip sampiyon geldik diyen zihniyete acirim=) 2006/07 100.yilimizi kutladigimiz sene samiyene sampiyon gelmistik hatirlayin ben bu ise gulerim hemde gö....le gülerim:) Sen değil başkası çıkıp laf atmaya kalkarsa diye yazıyorum senden bunu beklemiyorum dediğim gibi postundan dolayı.Ben böyle bi takım görmedim geçen sene beraberliğe seviniyorlardı bu sene yenilgiye:)

Gerçekten yazmayacaktım da son cümlene yazıyorum. Siz dün neyin kutlamasını yaptınız ki? Galatasaray şampiyon siz ise bi maç yendiniz kutlama yapıyorsunuz kendinizi eziyorsunuz (: İşte bu sizin kendinizi avutmanızdan geliyor. 3 kulvarda 3 kulvarda diye diye elinizde sadece 1 kupa kaldı. Onu da alamazsanız 3 kulvarda hüsran :D Galatasaraylılar şampiyonluk kutlaması yapıyor Fenerliler, Galatasarayı yendik diye :D Ee tabi sizde haklısınız. Galatasaray gibi bir takımı yendiniz, yapıcaksınız tabi kutlama. GS şampiyon bile olsa...

Oh adalete bak be iki sezon önce bizden 36 puan fark yiyip susan cimbomlular geçen sene 1 bu sene 7 puan farka şampiyon oldular diyeee gelip burda beynimizi siksinler:)
    Biz dün neyin kutlamasınımı yaptık? Şampiyonlar ligine gitmeyi garantilediğimiz + sizi yendiğimiz kadıköyde 15 senedir galibeyetimizi kutladık, niye sevinmeyelim ki ezeli rakibimizi yendik siz bizi yenince sizide görüyoduk merak etmeyin;) onun icin burda haklıyım çabalarına girme.

tolgaStain tarafından 14/May/13 05:33 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Adamin konusunu baltaliyosunuz suanda.

Aynisi size yapilsa deli olursunz ama demi.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    Adamin konusunu baltaliyosunuz suanda.

Aynisi size yapilsa deli olursunz ama demi.

Önemli degil dostum herkes haddini bilsin satış sorun değil zaten bi tane bluetooth kaldı onunda sözünü aldım ayin 15 ine

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ürün geldi hocam. test ettim çalışıyor hiç bi problemi yok temiz ayrıca :F

özelden bana bi iban gönderirsen paranı yollarım hemen.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 3666 Toplam Mesaj: 35