folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Fenerbahçe-Vestel Manisa Hikayesi...

Fenerbahçe-Vestel Manisa Hikayesi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    http://www.hemenpaylas.com/download/499114/arabada5evde15.zip.html

zip şifresi:mozer

Kıyak yapmışlar :))

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek
    walla manisalı olarak konusayim 5 atacagimizi tahmin etmedim ama soyle birsey dusundum kazanabilirdik cunku manisa taraftari tek kelime ile DELİ idi (her zamanki gibi) futbolcular costu fener de hatalar yapınca macı almak kacınılmaı oldu....

ID no su 19140 olan mürid
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    allama bnde bnu arıodm,saolsn hacı :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek
    Mc_Rapier Bende ManisALıyım Sen Neresindesin Kardeş Ben Şu SefiL AhmetLi de :D:D:D Bu Arada Bende BekLemiyodum 5 Tane Çakacamızı Dosyaya Bakcam Simdi :D

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek
    aga ben merkezden im inan bole olacagini kimse beklemiyodu bi de iddaa da manisalilar oran i tutturdu herkes cok emindi a.g manisaya oynadı bu arada arkadasin programini indirmedim özel mesaj dan sana e mail imi vereyim ekle msn e ..

ID no su 19140 olan mürid
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek
    Beşiktaşlıların böyle bir şey yapmalırı gerçekten çok komik önce küllahlarını alıp önlerine bi koysunlar bakim Fenerle arasında 23 Puan Fark var hiç tarihinde böyle bir rezillik yaşamışlarmı acaba cevap olarakta www.antu.com davet ediyorum. Güzel bi intro yapmışlar... :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    bende manisaliyim :) fenerbahceliler lokali onunde rezilliklerine kahkaha atiyordum :) komik insanlar bu fenerliler. akillarinca sayko takiliyorlar :) manisa mac bitiminde mahser yeri gibiydi adeta :) Lisedeyken LiseLi tarzan oLmaktan gurur duyardim smdi uni tarzan oLmaktan cok daha fazLa gurur duyuyorm... 4 eva TARZAN :)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    mistik ne konuşuyon olm sen şampiyon olduğumuz sene 35 puan fark yediniz.dion ki tarih bole bisi gormus mu..HASSİKTİR LAN :)).

VESTELDE 53 Ekran Televizyonlarda ucuzluk varmış.

mistik KOŞŞŞŞ :))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    bu arada.Cehennem dediğiniz kadıköy war ya 6 yıldır girioz bi sikim olmuyo :))...lan bi yenin bee :)).3 mayısın ertesinde yani 4 mayısta sana pm atcam :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Lem arabayla başka şehire gidemiyoz 45 görünce sert sert bakıyolar a.q :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    ne çok manisalı warmış yaw :))..

Not: Mersindi Düzenlendi :))

Toplam Hit: 2832 Toplam Mesaj: 21