folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Fifa 2014 Nasıl Buldunuz ?

Fifa 2014 Nasıl Buldunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Clostridium bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    Clostridium bunu yazdı

en kötü fifa bile benim için pesten daha iyidir , nedenini soracak olursanız, peste mantık basit ; en iyi oyuncuyu al , koş , takır takır çalıma diz herkesi ( ronaldo, messi, ribery, aguero vs) git golünü at, hele agüero öle bi forvet yapılmıştı ki gecen sene, vincent kompany, ramos gibi bir adam dahi tutamıyordu, anlayacağınız sürekli aynı şeyler üzerinde dönüyordu oyun , buda oyunu oynamamam ve oynatmamam için yeterli  bi sebep :)

fakat bana göre fifa da herşey simülasyon açısından çok daha ilerde, özellikle futbolcuların ara pasları, şutları, marke edilişler, fauller vs herşey daha bi iyi. hatta memnun kalmazsanız oyun içi ayar kısmından dahi herşeyi kontrol edebiliyorsunuz, şut oranları pas oranları sakatlanma dayanıklılık pasları ilk kontrol ediş kaleci ayarları vs herşey % lik dilimler halınde size sunulmuş ve ayarlayabiliyorsunuz . iki haftadır 2014 oynuyorum , oyun tam anlamıyla "olmuş!" diyebilirim, çok zorlandığım zaman controls kısmından manual kısımları assisted ayarladığınızda bir nevi herşey daha kolaylaşıyor , daha cok şey yazardım ama sanırım buda yeter :)

(ps3 ten oynuyorum bu arada )

yalnız oynadıkça fark ediyorum sanki oyuncu dönerken hantallık var. çalım atmaya gittiğinde dönerken topu ya çok açıyor yada vucut çok geride kalıyor.

ayarlardan mı bilmem ama canımı sıktı bu olay.

hocam oyunun kendisinde olan birşey o, tabi bazı hareketler var oyunda onlarla paslaştıgın zaman hem görsel olarak daha iyi oluyor hemde vücut calımı vs gıbısınden daha iyi paslaşma saglayabılıyorsun :) ama dediğim gibi pes ten fifa ya gecen bırı en az 1-2 hafta zorlanır sonrada alışıyorsun zaten , oyundan pes gibi seri olmayı bekleme ama öğrendikce daha fazla zevk alacagından emınolabilirsin :)

zaten pes oynayan biri değilim. fifa 2012'e kadar sıkı takipdeydim işte. o serilere göre hantallık göze batıyor. onun dışında sikayetim yok oyun güzel. sırf bu yüzden kol alacam bu bayram kardeşle kuzenlerle filan vs atarız :F 

oyundaki hantallığı biraz azaltsalar kesinlikle daha iyi olur, bu konuda seninle hemfikirim hocam :) diğer bi sorunum benim geçen seneki oyunda menüler inanılmaz berbat ve yavaştı, hele benim gibi online takılan adam için tam bir eziyetti, bu seneki menüler arası geçiş filan süper olmuş :)

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    Clostridium bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    Clostridium bunu yazdı

en kötü fifa bile benim için pesten daha iyidir , nedenini soracak olursanız, peste mantık basit ; en iyi oyuncuyu al , koş , takır takır çalıma diz herkesi ( ronaldo, messi, ribery, aguero vs) git golünü at, hele agüero öle bi forvet yapılmıştı ki gecen sene, vincent kompany, ramos gibi bir adam dahi tutamıyordu, anlayacağınız sürekli aynı şeyler üzerinde dönüyordu oyun , buda oyunu oynamamam ve oynatmamam için yeterli  bi sebep :)

fakat bana göre fifa da herşey simülasyon açısından çok daha ilerde, özellikle futbolcuların ara pasları, şutları, marke edilişler, fauller vs herşey daha bi iyi. hatta memnun kalmazsanız oyun içi ayar kısmından dahi herşeyi kontrol edebiliyorsunuz, şut oranları pas oranları sakatlanma dayanıklılık pasları ilk kontrol ediş kaleci ayarları vs herşey % lik dilimler halınde size sunulmuş ve ayarlayabiliyorsunuz . iki haftadır 2014 oynuyorum , oyun tam anlamıyla "olmuş!" diyebilirim, çok zorlandığım zaman controls kısmından manual kısımları assisted ayarladığınızda bir nevi herşey daha kolaylaşıyor , daha cok şey yazardım ama sanırım buda yeter :)

(ps3 ten oynuyorum bu arada )

yalnız oynadıkça fark ediyorum sanki oyuncu dönerken hantallık var. çalım atmaya gittiğinde dönerken topu ya çok açıyor yada vucut çok geride kalıyor.

ayarlardan mı bilmem ama canımı sıktı bu olay.

hocam oyunun kendisinde olan birşey o, tabi bazı hareketler var oyunda onlarla paslaştıgın zaman hem görsel olarak daha iyi oluyor hemde vücut calımı vs gıbısınden daha iyi paslaşma saglayabılıyorsun :) ama dediğim gibi pes ten fifa ya gecen bırı en az 1-2 hafta zorlanır sonrada alışıyorsun zaten , oyundan pes gibi seri olmayı bekleme ama öğrendikce daha fazla zevk alacagından emınolabilirsin :)

zaten pes oynayan biri değilim. fifa 2012'e kadar sıkı takipdeydim işte. o serilere göre hantallık göze batıyor. onun dışında sikayetim yok oyun güzel. sırf bu yüzden kol alacam bu bayram kardeşle kuzenlerle filan vs atarız :F 

oyundaki hantallığı biraz azaltsalar kesinlikle daha iyi olur, bu konuda seninle hemfikirim hocam :) diğer bi sorunum benim geçen seneki oyunda menüler inanılmaz berbat ve yavaştı, hele benim gibi online takılan adam için tam bir eziyetti, bu seneki menüler arası geçiş filan süper olmuş :)

menuleri bende beğendim. özellikle eski ile yeniyi karıştırmışlar gibi. team management ekranı özellikle eziyet olmaktan çıkmış :F

yok yok iyi bu fifa iyi. ama bale yok mesut orada fix çıkardılar mı bilmiyorum ama düzeltsele bari.

hani ben düzeltecem bu sefer elim varmıyor ki mesut'u yeri yollıyım :D

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Bu oyunun tuşlarını a,s,d,w,e tuşlarını yapmadan oynayan varmıki, hala ısrar ediyorlar bu tuşları değiştirmemekle..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

Bu oyunun tuşlarını a,s,d,w,e tuşlarını yapmadan oynayan varmıki, hala ısrar ediyorlar bu tuşları değiştirmemekle..

sorma hocam en mantıksız yanı da o. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Çok güzel olmuş 

Fifa 12-13 kasıyordu oynarken fakat bu sefer süper olmuş.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

oyun tam açılacakken hata verip kapanıyor. sorun nedir çözemedim de. zamunda dan 3DM yi indirdim o da aynı oldu.

iso lu temiz kurulumu beklicem mecburen..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı

oyun tam açılacakken hata verip kapanıyor. sorun nedir çözemedim de. zamunda dan 3DM yi indirdim o da aynı oldu.

iso lu temiz kurulumu beklicem mecburen..

bu sürüm mü öyle yapıyor hocu.

crack ayrı indirip attın mı dosyaya. sonra cracke tıklayıp girmen gerekiyor oyuna bende hatasız çalışmıştı. win7 32bit

CRACK ONLY – V4 – MORE BUGS FIXED

http://r4dm.com/p/31e845056d

bu çıkmış birde hocam.

Kreyzi tarafından 15/Eki/13 08:50 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

fifa 14 3dm surumunu ve crack v3'e kadar zamunda'dan indirdim yaptim ama oyunu acamiyorum.

fifasettings'den goruntu ayarlaridir ivirdir zivirdir kurcaladim ama beceremedim. ne bileyim yonetici olarak calistiri denedim olmadi. oyuna hic bir sekilde giremiyorum.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

?

Haci bu crack i nasil indirecegiz yahu

Parlayan bizi paylar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    cevik bunu yazdı

?

Haci bu crack i nasil indirecegiz yahu

orada direk down adresi var hocu. oradan indir dediği yere at. crackten gir oyuna.

al linki kurtardım oradan :D

http://billionuploads.com/djjtkat93sce

Kreyzi tarafından 18/Eki/13 00:48 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 7853 Toplam Mesaj: 63