folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Fifa 2019 Şampiyonlar Ligi İle Geliyor..

Fifa 2019 Şampiyonlar Ligi İle Geliyor..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=zX0AV6yxyrQ

Ben PES in artık gücünün olduğunu düşünmüyorum. Elindeki son kozuda kaybetti şampiyonlar ligi fifa ya geçti.

Bakalım Fıfa 2019 nasıl olacak

Fifa 19 ne zaman çıkacak?

Sunumda maalesef FIFA 19’dan oynanış görüntüsü göremedik. Şampiyonlar Ligi, hikâye modu da dâhil olmak üzere tüm modlarda bulunacak. FIFA 19, 28 Eylül’de PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkacak. PS3 ve Xbox 360’a destek verilmeyecek.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

bir süredir ps4 almamızla beraber fifaya geçiş yaptım. 2019 da umarım kalecilerin sekip kornere giden toplara müdehale olayını düzeltirler.

ne kadar fifaya geçsem de pese çok üzülüyorum. ps1 den beri oynadığım oyunu fifaya benzetmek uğruna harcadılar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

Pes'in tek kozu cl'ydi oda gitti. Gerçi ben hala arkadaşlarla playstation'a gidip pes 13 atıyorum :D

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Pes in tek avantajı ucuz olması. Fifa Eylülde bi çıkar 350 lira. Pes 150 civarı olur. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

fifa en iyi len mq diyenler burada mı? :D   PS Cafe lerde açık ara pes oynanıyor.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ömrümde ps da hiç futbol oynamadım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

al bi ps3 let go dan. 300 e filan satıyorlar. oyunlarda veriyorlar. evde tv ye bağla hem bir sürü oyun var onları oynarsın. hem çocukla filan oynarsın işte hocam. zevklidir yani. senelerdir aynı oyun aslında pes filan, pes 2013 filan oyna aynı yani.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

uzun süredir PES oynamıyorum, (2014'ten beri)

4-5 seneden beridir de FİFA'da oynayışta çok da bir gelişme yok gibi geliyor bana...Sadece değişik tuş kombinasyonlarıyla oyunun oynanmasını zorlaştırıyorlar...

benim istediğim üç-dört tuşla oynanan pozisyona göre sahadaki oyuncunun fantazi hareketler yaptığı bir oyun,tuş kombinasyonunu yakalayacam diye parmaklarım kitleniyor,pekçok gol pozisyonu heder olup gidiyor

FİFA hep bilgisayarda yüklü,yüklemesen olmuyor yüklesen belli bir süre sonra oynayıp canın sıkılıyor öyle acaip bağımlısıyız hacı

Acaip derecede agresifim !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

fifa en iyi len mq diyenler burada mı? :D   PS Cafe lerde açık ara pes oynanıyor.

2008'de pes oynadığımda senelerdir fifa'da odunlarla oynuyormuşuz dedim oyuncuların topun fiziği falan çok hoşuma gitmişti. 2013'e kadar pes hep daha iyiydi. 2013'den sonra pes sıçmaya fifa daha iyi olmaya başladı. En son pes 2016 almıştım online oynarken 1 sn sonrasını düşünüp oynamak zorunda kalıyorduk 1 sn geç algılıyordu. Kendime etmediğim küfür kalmadı bu oyuna neden para verdim diye. Sonra Fifa 17 aldım online moduna bi girdim vay a.k biz senelerdir ne oynuyormuşuz dedim. Pes 2017'ye baktım online gecikme hala devam ediyoru. Pes 2018 çıktı hala online sıkıntılı ve oynanış bok gibi. Fifa 18 de çok iyi değil oyuncular biraz hantal olmuş gibi. Şu anda bence en iyisi fifa 17. Pes bu saatten sonra zor toparlar gibi. Pes oynayan da genelde 2013 oynuyor. Her sene ikisini de deniyorum fifa son yıllarda açık ara önde. Pes bu sene fifa'ya benzer online modu yapacak gibi ama lag sorunlarını yine çözeceklerini sanmıyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

al bi ps3 let go dan. 300 e filan satıyorlar. oyunlarda veriyorlar. evde tv ye bağla hem bir sürü oyun var onları oynarsın. hem çocukla filan oynarsın işte hocam. zevklidir yani. senelerdir aynı oyun aslında pes filan, pes 2013 filan oyna aynı yani.

ilgimi çekmiyo :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

ilgimi çekmiyo :D

Al bundan oyna :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 2538 Toplam Mesaj: 20
fifa 2019