Fifa2004

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daichi_kobayashi
    daichi_kobayashi's avatar
    Erkek
    YAW MİLLET NE FİFASI YA. SİZ OYUN GÖRMEMİŞSİNİZ YA DA FUTBOLDAN ANLAMIYORSUNUZ. HİÇ WINNING ELEVEN DİYE BİR ŞEY DUYMADINIZ MI? HİÇ Mİ PLAYSTATION'A TAKILMIYORSUNUZ. ÖZELLİKLE PS-2'DEKİ WINNING ELEVEN İÇİN DİYECEK HİÇBİRŞEY YOK. O BİR OYUN DEĞİL. O BİR O ÇOOOOK GERÇEKÇİ. ALLAH'INI SEVEN GİTSİN BİR PS CAFEYE SÖYLEDİKLERİMİ TEYİT ETSİN.
    FİFA OYUN MU? TOPU KALECİNE VER KOŞTUR ALLAH KOŞTUR KORKMA KİMSE SANA YETİŞEMEZ FİFA BU

SONRA GOLUNU AT. OOOOOHHHHHHH. GEL KEYFİM GEL.
    ARKADAŞLAR! FUTBOLDAN ANLAYAN BİRİSİ BÖYLE BİR OLAYIN YAŞANDIĞI REZALETE OYUN DEMEEEEEEZ

KAZANMAK İÇİN KAYBETMEYİ BİLMEK GEREKİR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    menopiko
    menopiko's avatar
    Erkek
    fıfa 2004 dun 3 surumunu cıkardılar 1 ses yok 2 almanca ve en sonuncuda sonuca ulasabıldı anca netten ındıren arkadas ıngılızcesını ındırebıldı sızde herhalde 3 su harıc oburlerınden bırısının cd sını almıssınız

ibrahi G
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    menopiko
    menopiko's avatar
    Erkek
    ama sıze bır onerım var wınıng elevenı bılgısayara uyarlamıslar o cok daha guzel fıfadan japon kardesım admalar amerıkalı deıl

ibrahi G
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dusk_75
    dusk_75's avatar
    Erkek
    Valla ben fifa 2004 ü 3 gün önce aldım.Oyun almacaydı ben dingilizceye çevirdim.Ama sesi falan gayet iyi.Senin oyun bozuktur büyük ihtimalle.Ayriyetten Fifa İSS nin eline su dökemez.AHHHH AAAHHHH be az sabahlamadık ISS oynucaz diye Arkadaşın dükkanda polis gelirdi gece dükkanın kapatın diye.Eve gidin diye.Ama polis abey biz wining eleven atıyoz derdik.polis abayde ben anlama wining mining evinize gidin derdi.offf offf heygidi günler heyy.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek
    beyler fifadan sıkılana kesin cewap:pro evolution soccer 3
Toplam Hit: 4465 Toplam Mesaj: 16