Firefox Sorunum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek
    yahu bi kaç gündür firefoxu açamıyorum normal olarak. güvenli kipte açılıyo ama normal açamıyorum.yeni sürümüde indirdim bi deneyim dedim olmadı.Anca güvenli kipte açılıyır.nedendir niçindir ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Eklenti falan yuklediysen onlar yavaslatiyodur acilmasini. Belki acilirken update falan yapmaya calisiyo antivirusun durduruyodur.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

firefox eklentilerinin bazıları antivirüs e takılıyor yada programın direk açılmasını engelliyor

internette daha hızlı bir deneyim için Opera yı tavsiye ediyoruz Taklitlerinden kaçının 

Opera 9.5 beta

Speed, security, and performance matter.

http://www.opera.com/products/desktop/next/ 

yada www.opera-tr.com/ 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek
    sağolasın eklentileri kaldırdım düzeldi tekrardan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek
    valla operayı severim ama firefoxu foxytunes özelliğinden kullanıyorum çok işe yarıyo operada böyle bişiy var mı bilmiyorum...bi de yer imlerini operaya aktardığımda sıraları alfabetiğe filan geçti sıralamaya üşendim bıraktım o yüzden.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    foxytunes = bu özlliği ne fox un i bahsedenmi bize acaba ?

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek

yahu tahribatta verildiydi  bi aralar konuyu aramadımda şimdi.müzük dinlerken sözleri bulmada albüm kağağını bulmada videosu bulmada falan baya pratik bi işe yarıyo ve benim gibi multimedya klavyesi olmayanlar için müzik dinlerken müzük çalara dönüp durdurup sonra video izle yerine firefoxta alttan durdurup izle kolaylığını sağlıyo bunlar benim kullandığım yanları tabiki..

edit: http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=eklenti&folderid=64022 işte burada

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

thenumb hocam ff den şaşma opera da neymiş :)

foxtunes benzeri bişi duymadım ben. olsa olsa, iede ietunes,operada optune, tuttunes filan vardır. ama öyle bişi olacagını sanmıyorum :)

zaten yakında ff nin 3.0 ı cıkıyo dadından yinmez :) 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Fire fox bende de ilk defa sikimsel bir olaya imza attı ..şöyle oldu herşey yolunda hiç bi sorun yok ..her zman yaptığı gibi açıldı ve bende herzman düzenli olarak takıldığım siteleri eklediğim yer imlerinden birine tıklamak için aldım fareyi ok ile yer imlerinin olduğu yere gittim bide ne göre yer imlerim yok ..At kaçırmış :\ ..tekrar yerine getiremedim de!

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    noel_baba bunu yazdı:
    -----------------------------

Fire fox bende de ilk defa sikimsel bir olaya imza attı ..şöyle oldu herşey yolunda hiç bi sorun yok ..her zman yaptığı gibi açıldı ve bende herzman düzenli olarak takıldığım siteleri eklediğim yer imlerinden birine tıklamak için aldım fareyi ok ile yer imlerinin olduğu yere gittim bide ne göre yer imlerim yok ..At kaçırmış :\ ..tekrar yerine getiremedim de!

yerimleri satırını kaldırmış olma ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    JordanoR bunu yazdı:

thenumb hocam ff den şaşma opera da neymiş :)

foxtunes benzeri bişi duymadım ben. olsa olsa, iede ietunes,operada optune, tuttunes filan vardır. ama öyle bişi olacagını sanmıyorum :)

zaten yakında ff nin 3.0 ı cıkıyo dadından yinmez :) 

operada neymiş ? puhahaah hız bakımından en hızlı tarayıcı desem belki aklına gelir :D  

Toplam Hit: 1840 Toplam Mesaj: 12