folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Fitness & Bodybuilding PRO APK Lazım...

Fitness & Bodybuilding PRO APK Lazım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Spor programımı bu uygulama üzerinden bakarak yapıyordum. Ancak tamamen ücretli sürüme geçtikleri için artık antrenman programlarına erişemiyorum.

Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=softin.my.fast.fitness

Arattım bulamadım. Bu uygulamanın pro apk versiyonunu bulmama yardım eder misiniz ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Kaç para istiyor. Birde biraz işe yarıyor mu? Alet edevat istiyor mu yoksa vücudun kendi ağırlığıyla mı çalıştırıyor.:) full paylaşan olursa ona göre deneyeyim bende. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

uygulama ücretsiz nerede para istiyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

uygulama ücretsiz nerede para istiyor

Sol menü - antrenmanlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

Kaç para istiyor. Birde biraz işe yarıyor mu? Alet edevat istiyor mu yoksa vücudun kendi ağırlığıyla mı çalıştırıyor.:) full paylaşan olursa ona göre deneyeyim bende. 

Aylık 30 lira hocam. Alet istemeyen hareketler de uygulamada mevcut. Ben spor salonunda uygulanabilecek hazır paket antrenmanlarını uyguluyorum işe yarıyor gayet güzel.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hocam çok denedim olmadı spora başladım evde olacak iş degil. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek

2 Ay oldu spora başlayalı gerçekten etkisini gördükçe daha çok yapası geliyor insanın.Kolay gelsin arkadaşlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

fitness buddy iyidir, en çok hareket bunda var fakat hiç bir programda tüm makineler yok, bodybuilding programs adlı bir apk var fena değil haftalık programını yapabiliyorsun ancak tüm makine ve hareketler mevcut olmadığından çok işe yaramıyor, en güzeli yine excel :) yıllık weider ürün alımı yaparsan weider in programını bedava kullanabilirsin fakat bu da pek uygun fiyatlı bir şey değil. Ben şu anda boks ve bisiklete yoğunlaştım, bisiklet için komoot ve bikemap, fitness ve beslenme programı için excel kullanıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hocam merhaba, bunları bulabildim. Son sürüm pre mi emin değilim ama diğeri pre yazdığına göre öyledir diye tahmin ediyorum

APK

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

ücretsiz ve de  ekipmansız olursa evde çalışabilecek tarzda harıka olur 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı

Hocam merhaba, bunları bulabildim. Son sürüm pre mi emin değilim ama diğeri pre yazdığına göre öyledir diye tahmin ediyorum

APK

Hocam süpersin çok teşekkür ederim. Hangi siteden bulduğunu da paylaşır mısın belki ileride başka uygulamalar için lazım olur, oradan indiririz ?