folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Flaş Flaş. Tuncay Middlesbrough Transfer Oldu.Ama Artık 10 Numara Kimin?

Flaş Flaş. Tuncay Middlesbrough Transfer Oldu.Ama Artık 10 Numara Kimin?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapmy
    rapmy's avatar
    Erkek

Fenerbahçe ve A Milli Takım'ın yıldız futbolcusu Tuncay Şanlı, Premier League ekiplerinden Middlesbrough ile 4 yıllık anlaşma yaptı. Yıllık 2.2 milyon pound alacağı belirtilen Tuncay son olarak Başkan Aziz Yıldırım ile görüşmüş ve İngiltere'de oynamak istediğini söylemişti.
    İngltere'den İtalya'ya kadar adı bir çok Avrupa ekibiyle geçen Tuncay Şanlı Fenerbahçe'den ayrıldı. Son olarak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da açıkladığı transfer haberi gerçekleşti ve Tuncay Ada'nın yolunu tuttu. Gidecek mi? Kalacak mı? tartışmaları son bulurken bir ara Birmingham City ile de adı geçen Tuncay 4 yıl için Middlesbrough'a transfer oldu.

4 yıl için Premier League ekiplerinden "Boro" ile anlaşan Tuncay'ın yıllık 2.2 milyon pound alacağı belirtildi.

.::KISACA BORO::.
    Menajerliğini Gareth Southgate'in yaptığı Middlesbrough maçlarını Riverside'da oynuyor. Daha önce de Fenerbahçe'nin gündeminde olduğu iddia edilen Ayigbeni Yakubu da Middlesbrough'un forvet hattında forma giyiyor.

2005/06 Sezonu'nda UEFA Kupası'nda final oynayan Ada ekibi, Sevilla'ya 4-0 kaybederek kupa sevincini yaşayamamıştı. Riverside ekibi bu sezon ise Premier League'i 46 puanla Newcastle'ın önünde 11.sırada bitirdi.

Middlesbrough'nun yıldızları arasında Rochemback, Mendieta, Pogatetz, Downing, Parlour gibi önemli isimler var..

http://garage.yforum.net Sitemi Tanıtıyorum Reklam Deil
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    milana gidecek dediler boru ya gitti
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ba$ka bi foruma yazdigim mesaji buraya geciriim

M'Boro'nun UEFA siralamasinda bizim ustumuzde yer almasinin sebebi ite kaka finale cikip finalde Sevilla kar$isinda ezile ezile yenilmeleridir. Final oynadiklari sezonda bile ligde kume du$meme mucadelesi verdiler.

Bu sezon da ligi 12nci bitirdiler. Asagida da hangi yilda kacinci bitirdikleri var;

2001 - 14

2002 - 12

2003 - 11

2004 - 11

2005 - 7

2006 - 14

2007 - 12

Tablo ortada. 7nci olarak premier ligden uefa'ya giden son takim oldular. son dakika golleriyle zorlaya zorlaya finale geldiler, gelene kadar da puan topladilar. 6s gibi onlarin da puanlari bi sure sonra silinecek. Silinmese bile avrupa kupalarina katilmalari zor. En onemli forvetlerini, Mark Viduka'yi Newcastle'a kaptirdilar.

1876 yilinda kurulmu$ koklu bir kulup olmalarina ragmen elle tutulur bi ba$arilari yok. Tek kupalari kurulu$larindan 128 yil sonra gelen Carling Cup $ampiyonlugu. Carling Cup hicbir ciddiyeti olmayan bi kupa ama bu sayede tarihlerinde ilk defa bi avrupa kupasina katildilar, ligi 11nci sirada bitirmelerine ragmen. 34500 ki$ilik dandik bi stadlari ve mac boyunca oturup seyreden bi taraftar kitlesi var.

$imdi bu kadar bilgiden sonra benim hangi kulubun daha buyuk oldugu hakkinda yorum yapmama bile gerek yok.

Tuncay burada goz onunde falan olmayacak, kaldi ki daha ilk 11deki yeri garanti bile deil. Tuncay gibi teknigi zayif olan biri premier lige ayak uydurabilecek mi?

Turkiye'de goz onunde degilim demesi de ayri bi komedi. Ilk ba$ta haaa, dogru soyluyo, bu dandik ligi kim izler ki diyo insan. Iyi de Geremy Real Madrid'e hangi ulkeden gitti? Balic hangi ulkeden gitti? Sen buyuk takimlara bonservisin elindeyken gidemiyosan bu goz onunde olmadigin icin deil, orada oynayacak kapasitede olmadigin icin! Sen 1 senede evrim gecirip super oyuncu olacaksin seneye 10 milyon paund bonservis verip alacaklar madem o kadar iyi olacaksin bizdeyken niye olmadin ?

findik kadar beynin yok Tuncay!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek
    pcBear bunu yazdı:
    -----------------------------
    milana gidecek dediler boru ya gitti
    =) +1

Profile Tıkla Anlarsın?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek
    gladio son noktayı koymuş :)

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapmy
    rapmy's avatar
    Erkek
    evt. tuncayın neden gittiğini öğrendim arkadaşlar fenerden kezman 3.3 milyon auro alıyo tuncay da benim kezmandan daha fazla katkım var diyo bende 3.3 milyon almak istiyorum diyo fenerde 3.milyon veriyo ondan başkana diyo ben adaya gidicem diyo ve fenerden daha fazla para verdikleri içinde middsborgh a gidiyo sorun bu yani valla:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

rapmy bunu yazdı:
    evt. tuncayın neden gittiğini öğrendim arkadaşlar fenerden kezman 3.3 milyon auro alıyo tuncay da benim kezmandan daha fazla katkım var diyo bende 3.3 milyon almak istiyorum diyo fenerde 3.milyon veriyo ondan başkana diyo ben adaya gidicem diyo ve fenerden daha fazla para verdikleri içinde middsborgh a gidiyo sorun bu yani valla:D

Boro'dan alacagi para yillik 3.2 milyon euro

aldigi 3 milyonun ustune 200000 euro icin gittiyse sktirsin gitsin dicem ama Tuncay'in du$uncesi farkli

O avrupa a$ki icin gitti. Ama gittigi kulup birak UEFAyi intertotoya bile katilamicak.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapmy
    rapmy's avatar
    Erkek
    haklısın gladio ya bi middsbrgh kulubünün sitesine gir bak tuncaya ne övgüler var ben fenerliyim ama bu transfere gülüyom senindediğin gibi tuncayda fındık kdr aıkl yokmuş yaw tuncaya bide lakap takmış middsbrogh şöle demiş onun lakabı artık cesur yürek demişler helal olsun sanki henry transfer ettiler yaw güleceğim geldi:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

2.2 milyon sterlin diye haberlerde izledim ben.

neyse canım zenginin malı... yormayın boşa...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    GLaDio bunu yazdı:

rapmy bunu yazdı:

Boro'dan alacagi para yillik 3.2 milyon euro

aldigi 3 milyonun ustune 200000 euro icin gittiyse sktirsin gitsin dicem ama Tuncay'in du$uncesi farkli

O avrupa a$ki icin gitti. Ama gittigi kulup birak UEFAyi intertotoya bile katilamicak.

intertoto'ya katılmasın cnm bazı takımlar gibi (gitmeden önceki takımı) ş. ligine katılıyodu da noluyodu.

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nelebe
    nelebe's avatar
    Erkek
    bu tuncay maL..

Her GüzeL Kızın Kötü Bir Erkeğe İhtiyacı Vardır..
Toplam Hit: 1631 Toplam Mesaj: 13