Forex / Altcoin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Son 10 yılın forex (Mümkünse altcoin dahil) datasını arıyorum ama dakikalık hatta saniyelik olursa müthiş olur.

Böyle bir datayı veren bir yer bulamadım varmı bildiğiniz?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://www.forextester.com/order

şöyle birşey  var ama paralı belki warezde vardır 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Ben veriyim sana forex datasini 

Hangi pariteler lazim

Tayga tarafından 19/Tem/17 10:50 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam bulabildiğin herşey lazım ya. Altın doviz bitcoin borsa ne varsa, asıl derdim bunların birbiri arasındaki bağlantısını çıkarmak zaten

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bot mu yazacaksın hocam :)

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam bulabildiğin herşey lazım ya. Altın doviz bitcoin borsa ne varsa, asıl derdim bunların birbiri arasındaki bağlantısını çıkarmak zaten

Bitcoin bilmem ama altin pariteler ve borsanin tum datalarini verebilirim sikinti yok

((MT4 data dosyaları kısmından tüm istediğin paritelerin ayrıca petrol altın ve tüm emtia çeşitlerinin datasını bulabilirsin .hst formatında ..htm ve .csv formatında istiyorum dersen ana ekrandan ctrl+s ile farklı kaydet yapıcaksın istediğin formatta alıcaksın

Borsa kolay onu ben çekerim eklenti yazmıştım daha önceden güncel verilerle tekrar çekerim sıkıntı yok))

Tayga tarafından 19/Tem/17 13:52 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

bu bağlantıların öyle bir kamuflajı var ki.. siyasi olaylar, doğal afetler, savaşlar, spekülasyonlar v.s v.s
    yine de kolaylıklar dilerim

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

şeyhim sadece sayılara bakara korelasyon çıkartabilirsin ancak tutarsız olacaktır. işin içinde bir sürü değişken olduğu için işin zor. yani aradığın şey sadece sayılardan ibaret değil. 

son 10 yıl boyunca her gün siyasi değişkenlere de bakmak lazım mesela. üzerine baya beyin fırtınası yapılmalı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

zamanında google clicker yapmış adamsın tamam belki istendiği ölçüde başarılı olmadı kaldırdın gitti de bu forex coin kasacağına youtube videoları üzerine site üzeri kodlama yaparsan kanal güvenilir partnerde olursa sağlam para akışı sağlanabilir youtube işi bende ama şu coderlikten anlamam gel güzel bu işe girelim yürüyüp gidelim boşver hayali yatırımı günlük kazanca gel :)

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Machine learning uygulayacak test edilebilir data arıyorum hocam, getiri hakkında iddialı değilim araştırmak için arıyorum yani

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Machine learning uygulayacak test edilebilir data arıyorum hocam, getiri hakkında iddialı değilim araştırmak için arıyorum yani

benim dediğim Fed başkanı çıkıyor birşey diyor yada denmesi bekleniyor demiyor dolar ona göre şekilleniyor. bu garbian brogram nasıl öğrenecek ki bunları ? 

Toplam Hit: 6312 Toplam Mesaj: 30
veri database borsa forex altcoin