Format Ne(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Adam beleşçilik yapıyorsa işini kolaya getirmeye aramaya uğraşmak istemiyorsa sen haklısın ama sadece o bilir  sen öyle diye tahmin etmişsin banada hiç öyLE geLmediği için bende  ona destek olmak istedim.Sen nasıl msn hackerim gibi sormadığına şükret ama araştırmaması konusunda hakLısın .beyin hücreLerinden bahsetmişsin beni tetikleyen o oldu aslında.

Seninde dediğin gibi tartışma olmasın fikirlerimizi söylüyoruz

İmzalamazsam ne olcak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    ne polemiğe giriyorsunuz ? bir url vermek yada bir tavsiyede bulunmak zormu ? hiçmi o yollardan geçmediniz? hiçmi yakınınızdaki birine abi şu tuş ne işe yarıyor, bunu neden böyle yaptın demediniz ? Geçmişinizi unutmayın!!! Arkadaşım harddiskinde muhtemelen önemli bilgilerin vardır. Madem yeni başlamışsın çevrendeki birine sorarak öğrenebilirsin. Sana uygulamalı olarak göstermesini rica edebilirsin.

www.bilgisayardershanesi.com
    www.google.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya arkadaşlar şunu demek istiyolar : bak kardeşim elbette format çekmeyi herkes anasının karnında öğrenmedi  ama şu var ki forumun kalitesi açısından bu tür basit soruları sormadan önce araştırma yapman gerekir. ondan sonra gel bize istediğin soruyu sor. seni tersleyeni ben terslerim sonra

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    hic bu kadar konusmaya gerek yoktu aslında cevabı soylerdiniz olur biterdi ama dogru bu adamın tbt da işi ne?? 

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Bakın ben de musket'e katılıyorum size de bişey söylemeliyim siz bi kaç kişi destek çıktı diye o bi kaç kişi gibi o adama destek çıkıyosunuz.Bence bu konuya başta 5 kişi ne yapıyosun burda dese geri kalanı da öyle derdi.Yani bi düşünün adam araştırmamış bedavaya bilgiye ulaşmaya çalışıyo.Gerisini siz düşünün forumda böleleri ürerse vay halimize
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hocam ben elimden geldigince insanlara yardim ederim, bende bi dunya soru sordum, arastirdim okudum, olmadi dellendim... herseyi anliyorum, yardim da etmek lazim ama tbt "bilgisayar ogrenme forumu " diilki abicim.. burasi bi hack forumu, hack de adi ustunde biraz bilgi gerektirir, temel bilgiler hack forumunda ogrenilmez...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManYaQ_cojuk
    ManYaQ_cojuk's avatar
    Erkek
    ya hojam sen bunu bılmıyosan karıstırma bir pc cının yanıan gıt oren hadı sana formatı orettık sımdı sen dersın nasıl kurcam burdakı yazdıklarımızdan sen bı poh anlamasssın en ıyısı bı anlayan arkadasını yanına getır sen ondan oren daha sonra sorun cıkarsa sor muridler yardım eder mutlaka ama basıt soru sorupta mılletı yıllar oncesıne gerı goturme :) ılk pc nasıl formatlamıstım aklıma gelıoda:)))

Gülümse Kaderine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek

cok sukur kazasız belasız format tamamdır

Dalımızı Kıranın Ormanına DÖK BENZİNİ YAK HEPSİNİ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi
    Şimdi format photoshop programıdır herkese tavsıye ederım kullanmanızı arkadasım resımlerı bastan yaratıo sana tavsıyem

format c:/q
                            dene :) muhtesem bır olay

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    dEli_Manyak bunu yazdı:

Şimdi format photoshop programıdır herkese tavsıye ederım kullanmanızı arkadasım resımlerı bastan yaratıo sana tavsıyem

format c:/q
                            dene :) muhtesem bır olay

"Less is More"
Toplam Hit: 5081 Toplam Mesaj: 31