Forum Hakkında Önemli Bir Duyuru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

http://www.tahribat.com/Uyulmasi-Gereken-Kurallar/Gundem-Yasaklari-3/Kural-107

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

bu iyi oldu

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

yerinde bi' uygulama.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

konuya abone ol butonu koyup üyenin panelinden bunu kontrol etmesi daha iyi olmazmı?

not defterini aç kayıt oluştüur kopyala kaydet

yada başka sitelerin niye alt yapısını kullanayım

rene bana sanki biraz uğraşmak yerine konu açman kolay gelmiş gibi geldi :)

neyse ben şimdiye kadar belki 1 kere çizik yazmışımdır sorun yok ama abone konular olsa iyi olur

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ve bir kültür daha ölür.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bunun kim çıkarttı ya forumda yeni çıktı bu  eski +1 rep  modasından tam kurtulduk derken bu çıktı şimdide başımıza ama çözüm buunması güzel olmuş

not defterini kullanmış olur millet böylece

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

genelde paylaşım konularına yazılıyor bu, e o konuların altında da millet akademik tartışma yapacak değil, çizik yazmassa ilginçmiş, teşekkürler, süper paylaşım vs yazacak, o da pek farklı olmayacak yani.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

15 yıllık forum geçmişimde hiç kullanmadığım bir tabir " çizik " : | ben genelde IE 8 de Sık kullanılanlar bar'ı var sık kullanılanlar değil  üst taraftaki yer imleri barı oraya ekliyorum şuanda ekli 2 tane var orayı kullanın tavsiye ederim IE'cilere.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Kıçı kırık her forumda olan ve kullanmadığımız o özellik, konuya abone olma şeysi burda ne çok işimize yarardı aah ah :)

Yalnız bu huylarından vazgeçemeyenler çizik yazmak yerine daha boş bi mesaj atabilirler. Bu daha kötü kirletir forumu. 

Google +1 kullanmaya başlayalım o halde yapıcak bişey yok :/

Altan naptın oğlum :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

çok güzel oldu bu kural .

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Çizildi falan demeyelim artık tamam.. Ama söyle bir şey var. Ben genelde cepten takip ediyorum. Önemli bulduğum konuları daha sonra pc den takip ediyorum. Bari bir buton falan olsun yav.. Not defterini açmak yada google +1 kullanmak çok zor olacaktır. Bir buton olsun da ona tıklayalım. Orada liste halinde dursun çiziktirdiğimiz konular.. En azından mobil kullananlar için bir şeyler yapılmalı diye düşünüyorum..

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 3919 Toplam Mesaj: 22