folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Forum Um Tehlikede Yardim Lütfen

Forum Um Tehlikede Yardim Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    lisansın yoksa yakında komple ucururlar . en iyisi dbnin yedegini al smf - phpbb felan bunlara geç derim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    hmm anladim lisans sorun tmm tşk yedek alem vb ömrümüz bu kadar diosun hehe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abicim benim öncedne bir çok mail adresi almak için yaptığım bir yontem vardı aspsitem db açığı zamanında 60 tan fazla db vardı elimde 3 üyeden 1.200 üyeye kadar olanlar vardı.Şöyle yaptım adam şunu kullanmış 1452 yada 134679 böyle saçma birşey.Tamam iyi hoş bakıyorum bunu ruslardan aldığım prgoramla kırabildiklerimi kırıyordum.

Siteleri var adam siteisni yazıyor.Bakıyorum sitesinde db yolunu dğeiştirmiş ise o şifreyi kullanıyorum.İşte salaklığın daniskasi :) .Asla böyle bir hata yapma.3 grupta toplarım ben şifreleri.1. grup boktan site dediğim gruptur ufak basit bir şifreyle girerim ikinci şifre tahribat gibi yerlerdir genelde tahribattan bşaka kullanmadığım için şifrem burda tek ama bir kaç site daha var onlarda farklı şifre kullanıyorum.

Son olarak zumsuk_123456 gibi bir şifrede var(Mallar atlamasın hiç bir yere giremessiniz bununla).Bu şifreyle önemli mail adreslerini kullanıyorum çok önemliyse hepsini dğeiştiriyorum.Dersen ben bilmiyorum kafam karışır şu var bir harf değişikliği :)

Misal zumsuk_123456 2. önemli mail adresinde zumsukk_123456 3.sünde zumsukkk_123456 yani bu kadar kolay yontemlerde engelliye bilirsin.Basit şifre kullanıyorsan bunu her yerde kullanıyorsan zaten güvenliğin tehlikeli boyuttadır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    Hmm doğru abi benim biraz öle:D tmm biraz değişiklik yapem tşk şifremi değiştirdim birkaç yerin şimdi:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    Bir de ben bi foruma yardim ederken gördüm panel e giriş sayfası acilirken sanki cpanele girio gibi bi pencere cikio onun şifresi ayrı onu girdikten sonra panel girş sayfası gelio sonra yazion klncı adi şifre iki aşamada girion yani panel e onu yapabilirmiyiz ii olmazmi ne dersiniz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek
    Hocam bak phpbb 3 çıktı. Yakında onun dönüştürücüleri de çıkar. Yani kısacası db yedeğini al ve phpbb 3 e çevir. Ben denemek için kurmuştum adamlar gerçekten kasmış..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    bence kesin senın bılgısayara adam trojan sokmus yoksa bu sıtede ne acıgı olabılırkı bıraz reklam kokuyor ama neyse

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    yok la trojan yok ben ona ubuntu kurarken bilgisayarı çökerttiydim :D trojan işi değil yani
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    adam mail hesabına girip istediği zaman "şifremi unuttum" diyip şifreni her seferinde alıyor olamaz mı : )
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Loglari göstersen ..illaki gözükür.. sen iyisi bütün sifrelerini ve Bilgilerini degistir ..

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
Toplam Hit: 15346 Toplam Mesaj: 24