folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Forumda MTL Esigara Kullanıcısı Var Mı?

Forumda MTL Esigara Kullanıcısı Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Kendi yapipta satmayi dusunen yada boyle hedayelik gondermeyi dusunen var mi :D

Bayagidir likitsizim bende. Sagda solda satilanlara guvenmiyorum. Prem dedigimiz siniftan likit aliyordum ama onlarinda fiyat her gun ucuyor dolar kuruna bagli anlik zam yapiyor bizimkiler saolsun. Guzel 2 3 likit ayarlasam tekrar sigarayi birakma niyetim var :/

Hocam premium adı altında likit satışı yapmayacağım ancak içine 2 aroma karıştırıp premium likit yaptım diyecek birisi değilim.

Umarım denk gelirseniz tatmanızı isterim sağda solda satılan likitlerde aromalar ve nbase seçimleri çok önemli gerçekten çöp alabilirsiniz adam maliyeti kısmak için 10mli 3-4tl olan pasta aromalarından kullanıyor kullacağım aromalar tfa ve fa. Nbase ise Polonya menşeili Chemnovatic.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

ben kendim yaparken nbase olarak sigma vg, merck pg, merck nikotin kullandım hep bana en uygun içimi veren bunlardı.
    Hazır nbase de kullandım collectionvape.net'inki iyidir. Keyf'inki eskiden iyiydi şimdi beğenmiyorum.

Aroma olarak da twisted kullanın geçin :) Ben calipter cowcuyum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Bayagidir likitsizim bende. Sagda solda satilanlara guvenmiyorum. Prem dedigimiz siniftan likit aliyordum ama onlarinda fiyat her gun ucuyor dolar kuruna bagli anlik zam yapiyor bizimkiler saolsun. Guzel 2 3 likit ayarlasam tekrar sigarayi birakma niyetim var :/

Hocam premium adı altında likit satışı yapmayacağım ancak içine 2 aroma karıştırıp premium likit yaptım diyecek birisi değilim.

Umarım denk gelirseniz tatmanızı isterim sağda solda satılan likitlerde aromalar ve nbase seçimleri çok önemli gerçekten çöp alabilirsiniz adam maliyeti kısmak için 10mli 3-4tl olan pasta aromalarından kullanıyor kullacağım aromalar tfa ve fa. Nbase ise Polonya menşeili Chemnovatic.

Senin icin dememistim hocam yanlis anladin sanirim yaptigin/yapacagin likiti icmeden yorum yapmam :D uretime gecersen tester alirim.

Disaridan getirilen likitler icin demistim premium likit diye. Bugun bi grupta misal ohw satiliyordu adam saat basi guncelleme yapiyordu fiyatta sebep dolar yukselmis. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Senin icin dememistim hocam yanlis anladin sanirim yaptigin/yapacagin likiti icmeden yorum yapmam :D uretime gecersen tester alirim.

Disaridan getirilen likitler icin demistim premium likit diye. Bugun bi grupta misal ohw satiliyordu adam saat basi guncelleme yapiyordu fiyatta sebep dolar yukselmis. 

Yok hocam fark ettim bana demediğinizi zaten ben de orada sizi tenzih ederek söylemedim :) Genelde öyle bir algı var "premium likit" deyince bir şeye sanki alman kimyagerler çalıştırıyorlar gibi ona atıfta bulundum öyle bir iddiamız yok diye :)

Tester konusuna gelirsek başlangıçta 2 çeşit olacağı için tester düşünmüyoruz hocam. Fiyatı da dolar ne kadar belimizi kırsa da tahribat ticaret kuralları içerisinde satmaya çalışacağım devam ettiği yere kadar.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walwo
    walwo's avatar
    Erkek

troy v3 ile mtl'ciyim bende, mix dl aromaları çok demledim de hoşuma gitmiyor 

mtl için tütün aromaları demliyorum uzun zamandır dışardan likit almadım 

hazır nbase + aroma daha ucuza geliyor bazı arkadaşların da dediği gibi

Arkadaşa bakıp çıkıcam :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocalar hiç uğraşmayın, biz size istediğiniz ayarda likit yapıp gönderelim (=

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1910 Toplam Mesaj: 17
e-sigara likit mtl