Fotoğraf Makinesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

hocam araştırdıkça daha iyi makinalar daha yüksek fiyatlarla karşına çıkar bence bütçene göre hareket et fazla karıştırma

kodak hakkında sana daha net resimler gönderirim özelden yazarsan video kalitesinede herkes hayran onuda izletebilirim : )

asdasdsa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

byeren bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam araştırdıkça daha iyi makinalar daha yüksek fiyatlarla karşına çıkar bence bütçene göre hareket et fazla karıştırma

kodak hakkında sana daha net resimler gönderirim özelden yazarsan video kalitesinede herkes hayran onuda izletebilirim : )

ilgilendiğin için çok saol kardeşim makine çok hoş . telefondan giriyorum resşm video filan biraz zor açıyor :) onuda kurcalamaya gerek yok :) çok sağol bilgiler için büyük ihtimal bu makineyi alırım benim işimi fazlasıyla görür gibime geliyo

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

tosun bunu yazdı:

byeren bunu yazdı:

ilgilendiğin için çok saol kardeşim makine çok hoş . telefondan giriyorum resşm video filan biraz zor açıyor :) onuda kurcalamaya gerek yok :) çok sağol bilgiler için büyük ihtimal bu makineyi alırım benim işimi fazlasıyla görür gibime geliyo

eyw hocam cünkü bende makina almadan önce cok araştırdım ordan biliyorum gittigidiyordan almıştım makinemi

herkese tavsiye ediyorum az da photoshop biliyorsan kral photographici olursun : ))

asdasdsa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

şimdilik az ps biliyorum geliştirecem inşallah :) saol kardeşm bilgilerin için

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

bu ürünün siparişini verdim ama adresi kargonun geleceği günün farklı bi şehirde olacağımı unuttugum için yanlış yazdım.henüz kargoya verilmedi.satıcının telefon numarası filan yok pm attım ama henüz cevap vermedi . beklemekten  başka yapabileceğim bişe varmı ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

1 saat önce gittigidiyordan z915 siparişi verdim. arkadaşım almıştı övdü güzel makine diye bakalım gelince görücez

Ha Ha!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

mhmmdclk66 bunu yazdı:

1 saat önce gittigidiyordan z915 siparişi verdim. arkadaşım almıştı övdü güzel makine diye bakalım gelince görücez

5-6 saat öncede ben sipariş verdim .

5-7 gün yazıyor ama ..  Pazartesi gününe kadarulaşırmı bana ? Rizedeyim ??

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

tosun bunu yazdı:

mhmmdclk66 bunu yazdı:

5-6 saat öncede ben sipariş verdim .

5-7 gün yazıyor ama ..  Pazartesi gününe kadarulaşırmı bana ? Rizedeyim ??

vala ben yorumları okudum ... ürünün geç gelmesinden şikayetçiler... sebebide yurt dışından gelmesi...

yani anlıcan pazartesiye eline ulaşır mı bilmiom :)

Ha Ha!
Toplam Hit: 2800 Toplam Mesaj: 19